Ku eshte Xhibi?

E kane perjashtuar si armik te partise dhe popullit peshkatar apo ka ikur vete?

39 Komente

Ka rënë në... dashuri smiley

haha,  

xhibi ka ra deshmor...

Xhibin e kemi cu me mision sekret per te zbulu aferat e Obame-komunistit. Kur te mbaroj misionin, do vije te na japi rezultatet edhe ta shpetoje boten nga mesymja e kuqe.

O Polic, ca mendo ti per kete krizen ekonomike? Se mu po me duket se po bohen Amerika dhe Anglia me te kuqe se Kina... (thuhet qe Obama ka poster te Mao-s mbi krevat, e di ti?)

Ca lidhje ka kjo pune me interesimin per Xhibin?  Hapni nje teme ju qe mezi pritni te bjere kapitalizmi dhe e shajme pastaj kapitalizmen sa te doni ju.

Nexho, po ca kujtove ti?  Tani prag fushate dhe nuk lejohen gjerat edhe aq te pakontrolluara.

E mo, mos u merzit. Se do vije dhe Xhibi prape e do lozni bashke ore ore lulebore.

Kam hallin tim o Penar se me kane rrethuar komunistet nga te gjitha anet dhe jam vetem... smiley

Dum Gjibin !

smiley

P.S. Pse ikin e vijne komentet ke peshku ?  Ka fillu nai preapproval procedure kshu ??? 

Po qe se PPU do te merrej me perjashtime si armiq te popullit, ti do te ishe i pari. Por fakti qe ti je prezent (qe mos qofsh kurre smiley ) tregon qe Xhibin nuk e kane perjashtuar. Po Lefteria te ka tradhetuar ore Polic?

E kane kthyher ne Albania emigracioni .. Do duhen disa dite qe te vendose netin ne Shqiperi, nese i ka ngel ndonje lek..

Xhibi nuk ka ikur ...mundet te jete fshehur por eshte ne mes nesh si xhiblaxhi qe eshte . Une e kam pas dhe e kam nje mendim .POLO qe ti me LEFTIN jeni perla te rralla te PPU qe do ti lakmonte cdo BLOG. Te kesh tre eshte PRIVILEGJ . Tentuan dhe tentojne shume te tjere qe tu konkurojne por aha shume shkurt dhe ....ikin smiley .Ndoshta xhibi e ka kuptuar qe te konkurosh  me JU eshte e veshtire... dhe eshte "fshehur" .Thone qe  leviz si ilegalet ,me pasaporte fallco e emer te ndryshuar smiley ....POR NUK KA IKUR ! Armiku punon POLO . Uji fle hasmi s'fle smiley . Duhet edhe Xhibi se ndryshe e rezuan pushtetin keta kamunistet e PPU . Mbahu . Mos u ligeshto!XHIBI eshte MIDIS NESH .

Na more mendjen, boll u tunde... smiley

Sikur te ishin te gjithe si ty, Et .... smiley

...si ? qe shprehen vetem me figura ? smiley ....si burrat e vertete qe jane fjale pak por kuptim shume ? smiley

 

paqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............

qe i japin zemra aides mi,

po ku merr vesht ti

ti je aka-aki smiley

Ja ti qe me kupton mua, Miss Deizi... po sic duket EH... ( eehhh) e ka kaluar kete faze.... smiley

jo mi jo,

po jane brez i ri, dhe merren me nuk joshen nga zemra, por nga organe te tjera.

Ti je ke ura hala smiley

 

....me te thone plastike, me ngjyra te ndryshme.... ça m thu ?

...ndonjehere funksjonon me firme...e ndonjehere me kod

emo, t ishte xhibi ashtu....edhe ti do doshe mer dreq smiley 

miiir aty... se kjo ishte tip sherlok holms...  smiley   dmth sy blu, e? ... abababaaa...  smiley 

mos, ca na bone..

une kam 9 meshkuj ne departament dhe tani me duhet tju vej nai qese supermarketi ne koke para se te bejme mbledhjen e ores 3 smiley

aha smiley  ....po merr aiden me te mira smiley ...

dez, nuk e ka per xhibin, jo, vetem donte i rast me nxjerr ate tipin me lupe....  smiley   

per "zhdukjen" e xhibit do ishte mire te bonim nji skenar ala "Pas vdekjes" nga Cajupi, ku robt te shkrunin fjalimet e tyne me rastin e lamtumires reale te xhibit prej Peshkut (qi mos nodht kurren e kurres e gjall n'bot' jo, jarabi!!!)  smiley 

u ca buçkoje smiley

Te pickofsha faqet !

smiley

po leje mer, se te nigjo shejtani...

smiley

Kur Xhibi vete nuk e din se ku eshte, ku mund ta dijme ne?

xhib iz andërnith dhë tejbëll.

desk dejsha me thon  smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).