Kam problem me Adobe Flashe Player,nuk me instalohet.

2 Komente

Adobe flash player instalohet shpejt dhe mire por eshte e vertete qe eshte cuditerisht kapricioz si program. Duhen mbyllur te gjitha programet e hapura qe te instalohet. persh

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).