Barcoleta e fundit per Pangon e Yllit ?

Nese kush ka deshire te ndaj barcoleten apo thenien e fundit per Ministrin, te na e bej te ditur.

Per mua kjo thenia meriton 5 *

Bir Saliu i nenes ke te qaje me pare, njerin hajdut e tjetrin kurvar..    smiley

 

7 Komente

Me erdhi me email..    smiley

Ti e hëngre se të gjetën
Ti e hëngre se të zunë
Dhe të themi të vërtetën
Dot s'e vure, po t'a vunë !

Brodhe shume,po ketu ngece
ngece mor qerrata
si ta futi nje" mistrece"
ty qe ishe aq usta.

Vetbesimi i tepruar
të bën të ndihesh i hP@nguar">shP@nguar...

 

P.s: Si lexohet simboli @?  @=a apo @=e?? smiley

varet si e perdor. fillimisht fare ka qene lexuar each.

HAHAHAHAHAHAHA!!!

K'te duhet ta bosh "copyright" e, sepse mrroklla parashikon qe T-shirtet me kete slogan do jene t-shirtet me "hot" te veres!

Keto me hp@ngim">shp@ngim me nje llaf!

Q: Si t'ja besh kur te jane keputur "mbertheckat" e kemishes?

A: Lidhe me spango! smiley

mè e bukura qè kam dègjuar deri tani èshtè: YLLI ME NJè CEP....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).