Admini.me mungon fusha e komentit,si eshte puna?

11 Komente

Provo te besh refresh faqen. Nese kjo nuk ecen, provo te fshish "cache" te shfletuesit (browser) qe po perdor.

Kemi bere ca ndryshime ne kod, dhe nese keni probleme, ka mundesi qe shfletuesi juaj te mos kete marre kodin e ri.

Kemi bere ca ndryshime ne kod, ....

Ju boni ndryshime ne kod sa te dush`,po na tregoni t pakten,se mos ne,kena prish ndonje "kod"qe ka lidhje me kodin tuaj.

..dhe osht e habitshme qe pyetja ime, qe mja`zalla se dilte dje,qe un kisha problemin ,m del sot mbas 24 oresh si fani spathi!

Megjitheate admin.s`ka gjo!Ju te jeni ne rregull,se ne poplli,bojme si bojm!

 

përfitoj nga rasti, po opsioni parashiko komentin është hequr ?

Perfitoj nga rasti, tha Zanfi, te pyes per kete punen e trego/fshi.  A ka mundesi te behet qe mos te klikohet ne te sa here e hap edhe te njejten teme?

Flm paraprakisht smiley

Nuk do ishte keq, po s'eshte dhe aq kollaj te behet. megjithate, nqs klikon ne nje link per nje koment, si komentet e fundit, dalin te gjitha te hapura. Dmth, gjysma e te keqes. smiley

Përfitoj edhe unë nga rasti (si Zanfi dhe Monda smiley ): A nuk do të ishte më mirë që të shtoje dhe opcionin: "fshije komentin"?

Në Facebook mes shokësh e kemi bërë gjithmonë: pasi mbaron gallata tek faqja e dikujt, në "marveshje" dhe me tjetrin, vendosim që të fshijmë të gjitha komentet që janë jashtë teme dhe që i kemi bërë vetëm për gallatë... Dhe specialistja më e mirë e shkrimit të batutave dhe fshirjes së tyre pasi mbarohet muhabeti, ka qënë Nexhi smiley... do të ishte e mirë edhe tek Peshku, kështu mund të kishim lirinë që të bënim pak gallatë me njëritjetrin (që s'do të mund të na e hiqni kurrë! smiley ) por edhe ju japim një dorë për t'ju kursyer gomën për të na fshirë komentet smiley

Ed, une s'kam aq shume besim tek qenia njerezore smiley

Kujton se ato "kafshët" do të të duan më shumë duke të parë me kamzhik në dorë? smiley

Te gjitha kafshet jane te barabarta po disa jane me te barabarta se te tjeret.

Tutti gli animali sono uguali, ma alcuni sono più uguali degli altri

(Asht moto finale e Ferma e kafsheve - Animal Farm)

ene pike te fala Rroku. smiley

Gjithsesi barazimin n'xhep e ke Llukan... po i fshimë qari jot është, po nuk i fshimë ne nuk na bohet vonë se do lodheni juve duke fshirë komente e duke ngrënë të shara smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).