Fshati digjet, pango piqet

Keta te bejne te flasesh me veten, moj gru lol (e hidhur.)  Ngrihen me kuc e me mac, me draper e cekan per pangolleqe e miq-lleqe, se s'i dinin deri me sot, e nga ana tjeter .... kesaj i thone, shtepia po bie nga themelet, e ankohen se po piko catia (s'po perdor ate te fshatit dhe te atyre, se jemi dhe ne kohe gjuetish shtrigash.)

C'me prishin gjakun ndonjehere, me gjithe dashnine e madhe qe kam per ate vend

Monda

 

5 Komente

Po mi gru, po  smiley

Epo pike e zeze, mi gru lol

U bene sepeb panglleqet e Miqte te na dali emri sefte te theniet lol.

Kesaj i thone t'ia japesh vetes bam smiley

PS: Ene lufto po deshe per te drejta te barabarta smiley

 

Ue ça peshku ka kap Ll për tabelë nderi.

Kocë vlonjate.  p.s Ll, ndryshoja titullin se duket një çikë si... jo serioz.

Se mor vesh se kujt i ben qefin, Ll apo 'koces'.. ky nuk o as sezon peshku e as ngjale, maksimumi mund te gjesh noi gaforre zverrneci smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).