Index of /2009/03

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]1-vit-nga-shperthimi-i-gerdecit.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]10-mije-bileta-ne-nje-vit.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]70-vjet-te-kupes-se-shuar-te-shqiperise.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]ambasadore-te-kryeministrit-ambasadore.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]antagonizmi-ndaj-te-rinjve-ne-politike.html2016-09-30 19:47 208K 
[TXT]arinjte-polare-te-qarkullimit.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]armo-para-nje-skandali-te-ri-ne.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]athgje-e-re-nga-fronti-i-lindjeth.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]athina-ne-flake-sulm-bankave-e-zyrave.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]bardha-korrupsioni-kanceri-qe-pengon.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]bashiri-dhe-amnistia-e-se-keqes.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]behuni-faktori-pershpejtues-i-zgjidhjes.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]berisha-dhe-mediu-zyrtarizojne.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]berisha-gati-te-qeveris-me-ilir-meten.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]berisha-harxhon-80-mije-euro-ne-fushate.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]berisha-ne-opinion-te-blendi-fevziut.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]berisha-prokuroria-po-funksionon-si.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]berisha-ul-cmimin-per-pensionistet-dhe.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]berisha-ul-taksat-per-bixhozin.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]berisha-zbardh-strategjine-e-mandatit-te.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]besimi.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]bie-tavani-i-infektivit-pacientet.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]bllokohet-krrt-e-tiranes.html2016-09-30 19:47 21K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]blu-blu-blu.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]bosch-shqiperia-eshte-prekur-nga-kriza.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]britania-duhet-akoma-shume-per-te.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]burracaket.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]buxhetibashkia-leter-njesive-te-fillojne.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]ceki-bie-qeveria-qe-kryesonte-bashkimin.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]cfare-fshihet-ne-kasaforten-fiks-fare.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]deklarate-publike-e-rektorit-shaska.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]delijorgji-leter-nga-burgu-mediut.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]demokracia-si-bingo.html2016-09-30 19:47 17K 
[TXT]depozitat-garancia-rritet-ne-25-mije.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]deshiron-nje-bote-me-te-mire-me-te.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]dicitura-32.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]dicitura-33.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]disinformim-i-pashoq-ne-media-me-mini.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]dita-e-veres-2009.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]dita-e-veres-karaoke-dhe-sfilata-ne.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]doktrina-jone-ekonomike.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]dosja-per-gerdecin-dorezohet-ne-gjykaten.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]drejt-asgjekundit.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]duhet-te-bejme-divorc-me-garden-e-vjeter.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]dy-oficere-policie-mbeten-te-vrare-ne.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]e-sheshori-babai-nuk-ka-akuzuar-kurre.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]edhe-nje-per-komunitetin.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]edhe-pollo-edhe-standardi-fajtore-per.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ekstaz.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]ekstremistet-percarje-myslimaneve.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]engjejt-e-mbertheckave.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]evidentohen-60-ojf-te-palicencuara.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]faji-individual-dhe-faji-kolektiv.html2016-09-30 19:47 79K 
[TXT]familjet-e-viktimave-dhe-mjaft.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]femije-me-porosi-nje-klinike-qe-prodhon.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]filloi-shiu.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]film-i-shkurter-maska-e-fames.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]fshati-digjet-pango-piqet.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]fullani-qeveria-po-rrezikon-seriozisht.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]fundi-i-bazes-se-pashalimanit-nendeteset.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]fushate-kondrapedale-elektorale.html2016-09-30 19:47 83K 
[TXT]futbollisti-me-ngjyre-familjet-shqiptare.html2016-09-30 19:47 123K 
[TXT]genjeshtrat-statistikore.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]gerdeci-berisha-nen-akuze.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]gerdeci-ja-krimet-e-fatmir-mediut.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]gjykata-britanike-vendos-per-ekstradim.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]gjykata-e-larte-konfirmon-largimin-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]gjykata-e-larte-kthen-dosjen-gerdeci.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]gjyqtaret-si-i-transferojne-pasurite.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]hakerrim.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]hi-etno-love.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]historia-dhe-politikat-sociale.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]home-personazhi.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]homo-habilix.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]humbjet-e-ossh-60-milione-euro.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]imami-dhe-i-biri-i-kasapit-kosher.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]imazhi-i-kultures-dhe-kultura-e-mllefit-0.html2016-09-30 19:47 62K 
[TXT]imazhi-i-kultures-dhe-kultura-e-mllefit.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]in-love-with-jazz.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]informimi-topi-nuk-ka-transparence.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]ish-pronaret-pronat-mashtrim-me.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]ishte-gerdec.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]ismet-haxhia-tre-motivet-e-vrasjes-se.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]jo-mami-jo-mos-me-co-sot-ne-shkolle.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]ka-te-moderuar-ne-shqiperi-per-ke-do.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kakofonia-rinore.html2016-09-30 19:47 96K 
[TXT]keqkuptimi.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]kerkohet-popull-fringo.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]kjo-jave-java-e-besimit-te-madh-te.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]klsh-qeveria-40-milion-abuzime.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]koha-per-nje-parti-demokratike-te.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]koha-per-te-paguar.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]koment-mbi-nje-akt-barbar.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]kontraste-historike-mes-sacave-mbi-kulme.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]kosova-me-20-sherbime-sekrete.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]kredia-bankat-njoftojne-konsumatorin-per.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]krimineli-shqiptar-ne-kinemane-greke-dhe.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]kriza-apartamente-luksi-ne-shitje-ne.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]kriza-bode-po-e-pesojme-nga-paniku.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]kriza-hyrja-ne-nato-ndihmon-daljen.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kriza-qeveria-kerkon-financim-nga-bsh.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]kryeredaktori-i-shekulli-per-mediat.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ku-kandidojne-kreret-e-partive.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]kur-behet-shkence-pa-shkencetare.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kush-do-ta-padise-kete-kryeminister.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kushtetuta-e-shqiperise-tani-ngjyre-blu.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kuzhina-antishqiptare-ne-beograd.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]lajmi-televiziv-dhuna-dhe-femijet.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]lamtumira-e-fundit-per-viktor-gjiken.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]le-te-flasin-anglisht.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]le-te-ushqejme-shpirtin.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]lek-te-vjetra-lek-te-reja.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]lindja-zhdukja-dhe-rilindja-e-olimpizmit.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]lufta-qe-duhet-fituar.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]luga-bosh.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]luigji-ai-qe-dashuronte-shtetin.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]making-love.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]manifest-shfaqje-i-teatrit-kritik.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]maqedonia-mbjell-shprese-nepermjet-5.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]maqedonia-ne-dore-te-shqiptareve.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]marije-makoci-divorci-i-edi-rames-me.html2016-09-30 19:47 97K 
[TXT]marreveshje-per-vijen-bregdetare-mes.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]me-pak-dhe-me-shume.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]me-pak-se-13.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]meta-koalicion-me-ps-pas-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]metafizike-e-komunikimit.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]mijera-qytetare-homazhe-per-viktimat-e.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ministrat-e-atij-mikut.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]mortorizimi-i-informacionit.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]na-ishte-njehere-loja-e-bukur.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]nano-etiketat-e-reja-sperfaqesojne-ps.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]nato-dhe-liria.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]nderi-ne-nje-pulle-poste.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]ndjesia-e-mbrapshtesise.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ndryshimet-ne-kushtetute-venecia-ok.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ne-gerdec-per-diten-e-veres.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ne-lac-pronaret-shijojne-birrucen.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]nje-cike-poezi.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]nje-histori-qe-berisha-sdi-si-ta-tregoje.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]nje-rast-i-disidences.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]njerezit-e-zgavert.html2016-09-30 19:47 234K 
[TXT]njerka.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]njohja-e-kosoves-nga-ishujt-maldive.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]obama-i-shkruan-berishes-te-punojme-se.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]obama-ne-turqi-greqia-e-zhgenjyer.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]ossh-kompania-qe-mund-te-kontrolloje.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]pa-koment-pad-dhe-interesi-elektoral.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]pa-program-pa-pervoje-pa-transparence.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]pango-kerkoj-falje-publike-qe-e-futa.html2016-09-30 19:47 228K 
[TXT]para-dhe-tetraplegjiket-nderpresin.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]parku-i-liqenit-nis-ringjallja-me.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]pasiguria-e-jetes.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]pavaresia-e-fshf-dhe-mbipushteti-i-saj.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]pavaresia-e-kosoves-dhe-zhvillimi-i.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]pd-arkitekti-igli-cara-fiton-durresin.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]pd-thjesht-nje-normalitet-shqiptar.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]per-ceguevarizmin-intelektual.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]per-nje-shqiperi-anormale.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]per-paaftesi-dhe-joeksperience.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]perballimi-i-krizes-pse-grinden.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]periferi-mesim-civilizimi-nga-kavaja.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]perse-mund-ta-mbrojme-akademine-marubi.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]pertej-krizes.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]plani-i-rulit-do-mbyllim-80-miniera.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]po-per-ngacmimin-seksual-cdo-behet.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]politika-ka-pergjegjesine-te-shkepuse.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]politikanet-e-1-qershorit.html2016-09-30 19:47 137K 
[TXT]pollo-rama-e-berisha-spot-te-perbashket.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]praktika-aspak-te-zakonshme-punesimi-te.html2016-09-30 19:47 368K 
[TXT]presidenti-obama-i-hapur-te-komunikoje.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]presidenti-topi-uron-me-rastin-e-festes.html2016-09-30 19:53 50K 
[TXT]privatizimi-i-ossh-sikur-ka-dicka-qe-nuk.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]prligji-administrator-dhe-ne-pallatet-e.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]profil-gruaje.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]prokuroria-kerkese-kuvendit-per.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]ps-lsi-bilete-vajtje-ardhje.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]publikoi-detaje-te-dosjes-fatmir-mediu.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]punesimi-vetem-permes-njohjeve-dhe-miqve.html2016-09-30 19:47 32K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeveria-rama-te-dorezoje-planin.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]qeveria-trafik-armesh-me-malin-e-zi.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]raporti-i-kryqit-te-kuq-per-perdorimin-e.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]rasti-p-dhe-fenomeni-c.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]rasti-pango-ose-femra-ne-fantazine.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]regina-nga-gerdeci.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]rrefim-nen-driten-e-argjendte-te-henes.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]rreziku-nga-privatizimi-i-ossh.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]rriten-tensionet-ne-ballkan.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]sa-per-kartat-e-keni-gabim-znj-pack.html2016-09-30 19:47 90K 
[TXT]sa-shume-jane-2.html2016-09-30 19:47 169K 
[TXT]shba-651000-vende-pune-te-humbura-ne.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]shba-garantoni-pavaresine-e-gjyqesorit.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]shemtimi-pervers-i-pd-se.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]shenjat-e-krizes-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]shenjtoret.html2016-09-30 19:47 77K 
[TXT]shihni-se-cfare-hane.html2016-09-30 19:47 89K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shqiperia-ne-moshen-e-internetit-unicef.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]shqiperia-ne-nato-miratohet-protokolli-i.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]shtepia-mbi-lane.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]shtet-motel-apo-shtet-model.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]shteti-i-se-drejtes.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]shteti-ndihmoi-ne-vrasjen-e-azemit-2.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]shtrenjtohen-bonot-e-thesarit.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]si-nje-familje.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]si-ti-shpetojme-gazetat.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]skandali-me-tokat.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]sondazhi-gani-bobi-fituese-e-zgjedhjeve.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]sondazhi-per-krizen-shumica-e.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]spoti-ne-cnn-tenderi-pango-paracaktoi.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]stabiliteti-i-rastesishem-ekonomik-i.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]tata-nano-vetem-2500-usd-per-nje-makine.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]te-nendaja.html2016-09-30 19:47 107K 
[TXT]te-pathenat-e-gerdecit-mediu-e-bode-si-u.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]te-rinj.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]te-vertetat-e-pangos-dhe-te-botes-qe-na.html2016-09-30 19:47 124K 
[TXT]tek-meta-shohim-kapacitet-dhe-ngjashmeri.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]televizioni-feja-dhe-etika.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]thaci-tadic-eja-ne-zyren-time.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]thashetheme.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]thenia-e-dites-programi-i-ps-se.html2016-09-30 19:47 112K 
[TXT]tirana-ne-pritje-te-ndeshjes-shqiperi.html2016-09-30 19:47 60K 
[TXT]trendafili.html2016-09-30 19:47 124K 
[TXT]udheheqesit-ekonomike-shtojne-financimet.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]unmik-u-pengon-shtetesine-e-kosoves.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]vendi-i-shqiponjave-1.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]videoshoqeri.html2016-09-30 19:47 95K 
[TXT]wild-wild-west.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]withers-withers.html2016-09-30 19:47 118K 
[TXT]yer-blues.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]zgjidhje-ne-dukje-naive-per-rrumpallen.html2016-09-30 19:47 158K 
[TXT]zhorzh-dandin-mes-kadarese-dhe-molierit.html2016-09-30 19:47 27K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80