sa anetare te peshkut ka ne facebook?

sa anetare te peshkut ka ne facebook? Dhe nese jeni, thoni emrin e mbiemrin e vertete qe te kontaktojme jo me si diversant...smiley

19 Komente

...po ku e di ti qe dun me u kontaktu bota ? ....te ishte per legalitet edhe ketu vinin emer e mbiemer e adres shpie e numer kome....

Andi, as emrin tënd nuk e kemi parë në FB smiley

EH, ti rri urtë se ke bo shumë mungesa smiley

hahahhasmiley besoj se PPU do te te censuronte komentet me te verteten qe ti kerkon smiley dhe eshte deri diku normale smiley

 .... qe te kontaktojme jo me si diversant...Laughing

Kontakti,do te kete shume hipokrizi ,dhe zhgenjim ,fshehje te mendimit ,prandaj me mire keshtu bereqaves...vec e vec dhe me nje leter(monitor)  smiley

ncuq !

xhibo po deshe te ta tregoj une adresen e tushes ne fb

 

hahahhahahaha

holle holle, ose me mire trashe trashe, e di qe me ngjan mua kjo brado l

rrofsh rrofsh se me shkrive smiley

jo te ngjan mi jo,por ajo je.lene si prezantohesh ti,e sa te di ...........ty.

nga statistikat e funit ne FB: me emrin "ola" pati 23, 958 searches ne 5 minutat e fundit. another miracle! Happy festivus! smiley

 

po po Ola ka me mijra,

por Ola Tushja vec nji dilka smiley

hahah smiley

qe lala :

Ola Tushja

a o hefner te rente qimja.. smiley

gjum t'omel!

rrofsh brad pitt rrofsh

se po bie ne gjume duke qeshur smiley

ku ka me mire smiley

ajt bofshi naten e mire e gjumin e amel smiley

S'e msun i her formulen magjike. xhibilet milet, tha. smiley

smiley

 

e bukur kjo.ho..ho..ho.."xhibilet milet"

Tushe, mos me lodh, ma jep.

Dhe me keto fotot qe ve shume po na i rrit expectations. Nqs ti s'dukesh si ajo, ose s'ke te njejten veshje, si tia bej une pastaj? :think:

Xhibo veshja kollaj, rregullohet smiley

 Shume e sinqerte kjo tema smiley

Shume e sinqerte kjo tema

E pra Iris, imagjino asaj kohe ja kerkoja Tushes. smiley

Ti pse ke humbur nga Peshku, apo ta ka kerkuar njeri? smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).