Peshku pa uje - Foto

Kush eshte kush?

http://img156.imageshack.us/img156/5554/qeveriakx5.jpg

 

 

 

 

Peshku gjate dites

http://img294.imageshack.us/img294/9282/gjateditesrq2.jpg

 

 

 

Ndonjehere pas mesnate

http://img98.imageshack.us/img98/9902/ndonjeherepasmesnatezm8.jpg

 

 

  

Fushata elektorale ka filluar, ndiqe tek Zgjedhje 2009

http://img301.imageshack.us/img301/6489/fushataelektoralekafilley6.jpg

 

 

  

Peshku dhe Obama

http://img222.imageshack.us/img222/8468/peshkudheobamapv9.jpg

 

 

 

Mbrapa quintave

http://img516.imageshack.us/img516/3904/mbrapaquintavejh1.jpg

 

 

   

Arqip-e-lagu

http://img136.imageshack.us/img136/3241/arqipelaguzr9.jpg

 

 

 

Me ne fund u be dhe antologjia e letersise

http://img165.imageshack.us/img165/4018/antologjiaeletersisecc6.jpg

 

 

 

Smiley qe i mungon Peshkut

http://img242.imageshack.us/img242/1670/smileypeshkuvb1.jpg

27 Komente

Ja dhe Xhibi... në ambjentin e tij Blu... në kërkim të evolucionit të species smiley

http://img266.imageshack.us/img266/5969/ningenalqs4.jpg

Në fakt, ikona që mungon është kjo:

Fish's Love *

 

Image Hosted by ImageShack.us

Images Like This One

 

*dashnia e peshqave

Tani e pashe kete. E forte. smiley

Derman s'ke me Manje. Na freskon ambientin me keto figurina. smiley

Kjo qe ke vene me shprehjen e habise se peshkut me kujtoi nje emision qe jepet ketej ku shkojne keto qe kane fjet me gjithe kapanonin ne te njejten kohe dhe s'e dine kush eshte babai i femijes, dhe ai qe drejton emisionin i sjell rezultatet e testit te adn-se, dhe meshkulli habitet qe qenka babai. smiley

Lefti dhe PF

Robotic Fish

 

 

 

JA DHE GRUPI

Plastic Red Sculpin

 

F1128 B163 - Sculpin, Red, 2 1/2-inch plastic

Toko, ai peshku kompjuter mos je ti! Une jam ai peshku i fundit siper tek kjo piktura.

Ops me fal me fal me fal 1000 here ne vend te PF desha te them THP Cfare gabimi me fal perseri duhet THP besoj se me beson

Po pra, se dhe une thashe "po une c'du me Leftin" smiley

 

PF ,

Meqense pa dashje te futa ne valle ne fakt ju meritoni kete

Flying Fish

Exocoetidae

 A flying fish

 

Hahaha, PF do e paguash smiley

peshk fluturues ka prej verteti..

 

A e keni pyetur vehten ndonjehere se ku shkon uji i Peshkut pa Uje

Prandaj mbetemi pa uje ne smiley

PPIN*

Image Hosted by ImageShack.us

*peshku paksa i nxef

Zanfi!  "me siguri ene ky peshku me Meron e paska, qe qeka nxef kshu..!"

po, po.

Peshku kur e morri vesh qi do jetonte pa uje

 

 

 

Kur mbarohen komentet

 

 

Para se te fillojne komentet

 

 

P.S. S'e di pse Dora tek "Finding Nemo"  me kujton Tushen* ... can't make up my mind if this is funny ... mos m'thuej qi s'e ke pae me pare ket foton

 

* Tushe relax, ti ke shume funksione ketu, s'je vec kushtetute, je dhe safe bet per shaka and valvul shfryrje smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).