kush do te shikoje ndeshje futbolli falas ne internet ne kohe direkte?

eshte nje faqe ne internet, eshte e ligjshme, dhe falas ku mund te shohesh streaming ndeshje futbolli te te gjitha kampionateve kryesore ne koment anglisht ne kohe reale. faqja eshte ATDHE.net  pasi klikon tek faqja te del lista e ndeshjeve per diten, gjej ndeshjen qe kerkon te shohesh, kliko dhe e shef, shume thjesht.vetem duhet te kesh shpejtesi te larte interneti.eshte e ligshme dhe falas dhe cilesia eshte gati perfekte. have fun!

10 Komente

Ky informacion eshte gjeja me e mire qe ke bere sot. Faleminderit. Une kam nja 2 vjet qe jam shkeput nga futbolli (qe kur kam ardhur ketu), dhe me mungon shume... (Arrij te ndjek disi aktualitetin, por prap). Se ketu tek ne kemi hokejin religjion...

o berber e shef me paster tek atdheja dhe justini eshte shume i ngaterruar si faqe.prandaj se vura.

O lefti qenka njish fare. Po ndeshje e Italianit i jep?

 

 

shume paster  edhe qarte kjo faqa.Me ke bere shume pune e shoku.

 

 

E shikon, ne domokratet vetem progres sjellim, edhe Falas.

 

 

 

Ciaooooooooooooooooooo

 

p.d po ate top-channel ku mund ta shikojme online?se duhet me mare vesh edhe ca ben kundershtari prandaj se e di qe jane pro te majtes.

 

 

ciao LEFTI

O Lefti atdhe .net i mer ndeshjet nga justin.tv. Te pakten kete konstatim kam bere une.

mabse po i jep me paster dhe koment anglisht. zgjidhni ke te doni falas jane!

i shef te gjitha ndeshjet me te rendesishme te te gjitha kampionateve, sot pashe interin dhe milanin. per tch s'di cte them, skam kerkuar sepse me ka mjaftuar faqja zyrtare.hajt naten peshq!

Po shikoj Seviljen me Betisin... Rrofsh Lefti... (Eshte nja 7-8 minuta me vone se direkti, se po e krahasoj me livescore.com)... Mais bon, Merci énormément.

Tek justin.tv po kjo ndeshje eshte vetem 30 sek mbrapa.

Goooooooooooool. Betis sapo shenoj golin e dyte

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).