Ku mund te gjendet "Gjoja e eger"

Para disa vitesh, padashur, ndoqa nje videoklip, te quajtur ne mos gaboj, " Gjoja e eger"

Ishte befasues per kohen, dhe mjaft argetues. Te pakten une qesha bajagi.

Nqs keni parasysh se per cfare behet fjale dhe keni ndonje ide se ku mund te gjendet, Ju falenderoj paraprakisht!  

4 Komente

Faleminderit  smiley

Kungull, faleminderit, U make my day per sot, Thnx!

This video has been removed by the user.

O kungull, po pse e hoqe mer !?!?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).