A jane te disponueshme listat e zgjedhesve on line?

Ne lidhje me nje kerkim, me nevojitet te konsultoj listat  e votuesve per zgjedhjet vendore 2007. Kam provuar faqen www.listat2007.com, por kjo faqe me del jo ekzituese. Ndokush ka info mbi keto lista? Ku mund te gjenden?

Faleminderit!

4 Komente

Hmmm, "pretty cool" linku me lart.  Qenkam ne liste. 

PS: A mund te me thoni cfare eshte "kodi shifror"?

Cool mer cool, po edhe icik "dangerous". Sepse nuk tregohen datelindjet dhe atesite e robve kshu rrugeve. Nejse, "privacy is a luxury" n'Albanistan.

Hmm, unë qenkam në listë. Do ishte mirë të shikoja nëse do kem votuar edhe pa qenë atje.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).