Njerez te dyzuar

Më duket sikur njerëzit që janë shpërfillës të atij që e konsiderojnë nën veten, janë njëherësh më puthadorët e më servilët e atij që konsiderojnë mbi veten.

Blendi Salaj

3 Komente

I dobet me te fortin dhe  i forte me te dobtin, thone Francezet, per keta tipa

Tamam si adminat e peshkut

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).