Ne emer te Mujit dhe Halilit

Pergjate te gjithe historise erotike, nga pellazget e deri ne vitet pas 97, shqiptari i shendoshe kur ben seks merr hak dhe per gjyshin.

Andi Kananaj

6 Komente

te marrim nje prerje horizontale te historise.

presupozoj qe ketu flitet per shqiptarin mashkull. gjyshi i shqiptarit mashkull me te vertete mund te kete bere seks me 1-3 femra ne jeten e vet, po e ka bere rregullisht dhe gjysja ka bere cfare ka dashur ai (po nuk ua ka thene shoqeve). nga kjo pike, shqiptari i shendoshe sot duhet te bleje lule per shen valentin, se nuk ia merr dot asaj shqiptares kur ia do qejfi smiley

kurse per shqiptaren them se jane permiresuar pak gjojnat dhe deri diku po merr hak per gjyshen smiley

po e ka bere rregullisht dhe gjysja ka bere cfare ka dashur ai (po nuk ua ka thene shoqeve).

smiley trop a thu e ???

Po kto te sotmet si bejne ? smiley

E di at barcaleten ?

I thote fmija te atit : O babi, shiko macen. Pse macja ka nje zog ne goje ?

I thote baba : Po se macja nuk ben interesanten si jot eme smiley

 

gjyshi i shqiptarit mashkull me te vertete mund te kete bere seks me 1-3 femra ne jeten e vet

 

kurse per shqiptaren them se jane permiresuar pak gjojnat dhe deri diku po merr hak per gjyshen

më del se dhe gjyshet nuk ka vuajtur edhe aq shumë*

* popullsia 50/50  smiley

 

qyqja mer emigrant, madonen beso ti ?

ps. e ka thon me shit men..

kjo batuta e shqiptarit qe merr hak per gjyshin vjen nga thellesia e koherave, andej nga 91-92, e percjelle te andi gojarisht, dhe andi si filolog qe eshte e keput kete gonxhe nga goja e popullit lac dhe e sjell per kenaqesine tone.

Aq shume kishin shqiptaret e shkrete qe enderronin liri seksuale, sa qe kur iu ra ne dore donin me i gjet fundin smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).