E keqja

E keqja e Shqiperise eshte se ka nje klase politike qe e ka marre pushtetin aksidentalisht, sepse i ka ngelur ne dore, dhe jo sepse e ka fituar ate ne baze te ndonje vizioni apo programi te caktuar.

ujku i zi

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).