Index of /2009/02

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]3-cope.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]12-ndertimet-e-prishura-ne-jale-te.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]20-shkurt-1991.html2016-09-30 19:47 197K 
[TXT]20-vjet-fatva-mbi-koken-e-selman.html2016-09-30 19:47 120K 
[TXT]2000-laboratore-virtuale-per-1081.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]a-duhet-te-shqetesohemi-per-zhvleresimin.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]agjensia-ruse-citon-berishen-pro-bazes.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]akademia-e-shkencave-dhe-indeksi-h.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ambasadori-uidhers-per-bashkepunimin.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]amerikanet-baze-raketash-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]amnesty-international-shqiperia-ka.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ana-6-vjet-futboll-me-tiranen-e-maskuar.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]ankimi-i-ps-ne-gjykaten-kushtetuese.html2016-09-30 19:47 188K 
[TXT]arratisja-spektakolare-opozita-greke.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]arsimi-gjimnazet-mesues-vetem-me-master.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]atentat-anetarit-te-gjykates-se-larte.html2016-09-30 19:47 168K 
[TXT]autoriteti-i-konkurrences-ne-mars-e.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]banka-boterore-bllokon-projektin-e-jugut.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]banka-boterore-ne-tirane-nen-akuze-per.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]banka-boterore-pergjigjet-per-projektin.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]bankat-tani-asnje-kredi-pa-lene-nje-peng.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]be-tjeter-proteste-ndaj-ligjit-te.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]behrami-ne-fushaten-e-nike.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]bizneset-e-te-huajve-ne-itali.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]biznesi-me-gerdecin-edhe-13-zyrtare-nen.html2016-09-30 19:47 20K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]bode-sistemi-bankar-i-sigurt-dhe-ne.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]buxheti.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]centrali-berthamor-mali-i-zi-i-prish.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]cfare-e-kemi-tjetrin.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]cfare-ke-qe-gerthet-o-njeri-qetesohu.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]cilesite-personale-te-liderit.html2016-09-30 19:47 77K 
[TXT]deficite-ne-demokraci-ne-gjermani.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]deklarata-e-bankes-boterore-per.html2016-09-30 19:47 51K 
[TXT]deshmoj-poshterimin-e-trurit-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]destinacioni-shkoder.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]diplomat-e-reja-ja-si-do-hartohen.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]disident-ose-jo-ismail-kadare-mbetet-i.html2016-09-30 19:47 147K 
[TXT]diskutimet-qe-eliminuan-tuk-jakoven-e.html2016-09-30 19:47 136K 
[TXT]dita-z-fill-24-shkurt-me-studentet-e.html2016-09-30 19:47 123K 
[TXT]durres-deshton-dhenia-e-hekurudhes-me.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]durres-keshilltaret-e-djathte-rrezojne.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]dy-epokat-e-nje-qyteti.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]e-keqja.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]e-verteta-e-takimit-rugova-milloshevic.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]eksperti-grek-si-mund-te-zgjidhet.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]eksportimi-i-propagandes-drejt-kosoves.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ekspozite-homazh-viktimave-te-diktatures.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]enderr-per-nje-metropol.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]epopeja-e-nje-obelisku.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]filmi-shqiptaro-serb-muaji-i-mjaltit.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]frika-absurde-e-vjedhjes-se-programit.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]fusha-e-kuqe.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]fusha-titulli-eshte-e-kerkuar.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]futbollistet-tare-dhe-cana-rikthejne.html2016-09-30 19:47 84K 
[TXT]g99-behet-parti-politike-i-bashkohet.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]gafa-e-lul-bashes.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]gazi-ne-fier-tec-i-ne-vlore-pse.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]gjak-per-nder.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]gjirokaster-patriotet-pushtojne-gjykaten.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]gjuetia-e-anijeve-te-mbytura.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]gjykata-italiane-pret-urdher-arrestin.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]google-ndihma-e-shpejte-e-artit-shqiptar.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]google-translate-tani-dhe-ne-shqip.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]hapja-e-nje-biznesi-ne-shqiperi.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]hollivud-slumdog-millionaire-filmi-me-i.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]intervista-e-km-per-zerin-e-amerikes.html2016-09-30 19:47 119K 
[TXT]interviste-me-gerwin-bell-shef-misioni-i.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]ish-shefi-i-shtabit-hoxha-gerdecin-ia-le.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]issh-ulja-e-normes-se-kontributeve-ul.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]italia-ndalon-restorantet-etnike.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]izraeli-sulmon-gazen.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]jala-klanet-brenda-bankes-boterore.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]kane-ardhur-ata-analfabetet.html2016-09-30 19:47 106K 
[TXT]ke-kerkon-te-permiresoje-shanset-per-ne.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]ke-pronat-kusht-per-investime-dhe.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]ke-te-qajme-me-pare-krizen-apo.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kodi-i-faljes-dhe-kodi-i-burrerise-ne.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]kodi-i-ri-elektoral-ne-disfavor-te.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]koha-e-tyre-po-mbaron-dhe-ne-sot-jemi.html2016-09-30 19:47 71K 
[TXT]kokedhima-merret-ne-pyetje-nga-publiku.html2016-09-30 19:47 77K 
[TXT]koleksionistet-hapin-thesaret.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]kolonizatoret-e-mijevjecarit-te-trete.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kompensimi-berisha-toka-ne-zonat.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]kompjuteret-pirate-italia-bllokon.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]komunikimi.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]konflikti-i-akademise-se-filmit-marubi.html2016-09-30 19:47 223K 
[TXT]kosova-ende-nuk-eshte-nje-vend-joshes.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]kosova-mes-ndarjes-dhe-bashkimit.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kosova-nje-vit-me-vone.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]kredia-e-bankes-islamike-shqiperia.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]krijohet-partia-e-spartak-ngjeles-plidr.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]kritika-midis-teatrit-dhe-publikut.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]kriza-brenda-krizes.html2016-09-30 19:47 198K 
[TXT]kriza-ekonomike-dhe-sindikata-e-terrorit.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]krize-nuk-ka-por-mos-e-ulni-vemendjen.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]kryeministrat-nga-1912-deri-me-sot.html2016-09-30 19:53 48K 
[TXT]kujt-i-duhet-shteti.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]kujtimet-e-rigjetura-te-familjeve-te.html2016-09-30 19:47 273K 
[TXT]kulla-e-rrenuar-e-kryeministrit.html2016-09-30 19:47 132K 
[TXT]kultura-e-imazhit-dhe-mungesa-e-kultures.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]kunder-investimeve-te-huaja-si-prioritet.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]kur-gjykatesit-quhen-kriminele.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]kush-eshte-zoteria-50-milione-euro.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]kushtetuesja-pezullon-dosjet.html2016-09-30 19:47 125K 
[TXT]kutia-e-pandores.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]lindja-e-nje-shteti.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]lulzim-basha-eshte-hetuar-pa-te-drejte.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]maqedoni-debat-per-identitetin.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]masakra-e-1951-prokurori-dhe-gjyqtari-i.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]me-duar-te-ndyra.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]meditim-per-falsitetin-e-nje-zonje.html2016-09-30 19:47 114K 
[TXT]mediu-gerdeci-thashetheme-mediash.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]mendo-gjelber-dhe-vepro-gri.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]mero-baze.html2016-09-30 19:47 136K 
[TXT]mesazhet-kryesore-te-fushatave.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]meta-viziton-durres-kukes-kjo-eshte.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]metafizike-e-nostalgjise.html2016-09-30 19:47 115K 
[TXT]ministri-basha-perpara-gjykates-se-larte.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]mitrovicizimi.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]mjaft-deklarate-per-tubimin-politik-ne.html2016-09-30 19:47 104K 
[TXT]mjegull-ne-port-vaj-ne-kanavace-old.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]morsa.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]ndertimi-perfundon-epoka-roze.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]ndertuesit-plani-yne-per-krizen.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]ne-emer-te-mujit-dhe-halilit.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ne-paris-e-arta-histori-e-fotografise.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]newborn-1-vit-pavarsi.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]nivel-rrenues-komunikimi.html2016-09-30 19:47 103K 
[TXT]nje-doganier-i-padenje.html2016-09-30 19:47 120K 
[TXT]nje-liber-per-depresionin-e-shoqerise.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]nje-sos-per-pyjet.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]nje-udhetim-i-detyruar.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]nje-vit-nga-marreveshja-e-lehtesimit-te.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]njerez-te-dyzuar.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]nostalgjia-dhe-historia.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]nuse-shkodrane-gusht-1863.html2016-09-30 19:47 173K 
[TXT]obama-shton-trupat-ne-afganistan-firmos.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]obobo-abetarja.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]orgen-hasanbega-dhe-luan-halili-te.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]pamja-nga-lindja-ne-perendim.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]partite-duhet-te-tregojne-xhepat-per.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]per-cfare-na-duhet-profesori.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]permbledhje-politike-berisha-ceka-topi.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]perplasen-dy-satelite-ne-orbite.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]perse-nuk-kemi-shoqeri-civile.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]plehra.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]po-tka-hije-plisi-o-bac.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]poezi.html2016-09-30 19:47 43K 
[TXT]politikane-qe-fshihen-pas-jales.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]princeshat-moderne-te-shqiperise.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]prioritetet-rrush-e-ullinj.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]profetja-qe-mashtron-te-semuret.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]projekti-i-jugut-zbardhen-skandalet-e.html2016-09-30 19:53 25K 
[TXT]prokuroria-e-pergjithshme-leshon-flete.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]prokuroria-mbyll-hetimin-e-gerdecit.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]pushteti-48-oresh-i-naiveve.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]pushteti-i-analisteve-dhe-mllefi-ndaj.html2016-09-30 19:47 128K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeveria-shqiptare-ka-vendosur-te.html2016-09-30 19:47 87K 
[TXT]raporti-i-departamentit-te-shtetit-per.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]raporti-i-fox-news-skandali-i-dhendrit.html2016-09-30 19:47 78K 
[TXT]reforma-ne-arsim-dhe-prinderit.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]reiffeisen-bank-pritet-te-shkurtoje-300.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]rruga-e-kalase-dru-qelq-dhe-sisteme.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]rruget-per-shpetimin-e-nderit.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]rrugetim-drejt-kengeve-te-shqiperise.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]seksi-dhe-politika.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]serish-te-armatosur.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]shkaterrimi-i-sistemit.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]shqiperi-ofensive-ne-malte-han-luajme.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]shqiperia-dhe-zgjedhjet-parlamentare.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]shqiperia-heq-flamurin-e-delegacionit.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]shqiperia-ne-be-kur-te-kete-permbushur.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]shqiperia-ne-imagjinaten-vizatimore.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]shqiperia-ne-krizen-ekonomike-globale.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]shqiperia-oazi-i-shfrytezimit-seksual.html2016-09-30 19:47 98K 
[TXT]shqiperia-perballe-luftes-bilanc-dhe.html2016-09-30 19:47 127K 
[TXT]shqiperia-si-mu-duk.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shqiptaret-700-leke-per-emer-te-ri.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]shqiptaret-rrugetojne-me-vdekjen.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]sikur-sjetoj-ne-vendin-tim.html2016-09-30 19:47 183K 
[TXT]sondazhet-nga-parashikimi-tek-berja-e.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]sondazhi-44-e-nxenesve-sduan-te-jetojne.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]sondazhi-i-ps-qeveria-eshte-treguar.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]sondazhi-i-zogby-per-muajin-janar-2009.html2016-09-30 19:47 132K 
[TXT]sos-nje-buzeqeshje.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]sot-ndeshja-shqiperi-malte.html2016-09-30 19:47 70K 
[TXT]strategjia-elektorale-e-edi-rames.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]stuhi-ballkanike-per-bankat-greke.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]takim-me-njeriun-qe-do-me-vriste-babain.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]tatimet-shqiptaret-shpenzuan-10-miliarde.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]te-keqperdorur-nga-keqedukimi.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]terhiqet-prokurori-shtyhet-pretenca-per.html2016-09-30 19:47 22K 
[TXT]terror-shteteror.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]ters.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]this-is-bbc.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]tia-transparence-me-listat-e-kandidateve.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]tokat-pollo-thyen-urdhrin-e-berishes.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]topalli-shoqeria-shqiptare-te-kete.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]topi-dhe-rama-i-sjellin-fat-tiranes.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]tre-oferta-per-operatorin-e-katert.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]ulen-interesat-qeveria-rrit-kerkesen-per.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]up-si-model-politik.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]varshmeria-rrenuese.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]veliaj-ia-delme-pak-ndihme.html2016-09-30 19:47 153K 
[TXT]vetevrasjet-dhe-roli-i-medias.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]volejbolli-i-vajzave-marin-barleti-dhe.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]zbulohet-anija-britanike-hms-victory.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]zhgaba-dhe-palloi.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]zhvendosja-e-depozitave-dhe-data-e.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]zhvillohet-konferenca-kombetare-e.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]zhvillohet-mbledhja-e-keshillit.html2016-09-30 19:47 35K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80