Turbo-style = kapitalizëm

"C'duhet te bejne shqiptaret, te degjojne Deep Purple te gjithe tani qe te emancipohen... Autori imponon shije... Turbo-style eshte kapitalizmi vete."

as

12 Komente

Blendo, ti e vure shprehjen? Po të jetë Ll, do bëhem synet, pranej pys. smiley smiley smiley

Aman mos i thoni J-së që e ka vënë Alisa.... se mos e këput fare pastaj smiley

Shenja e barazimit vlen vetem po ta gjykosh  nga pikepamja ekonomike. smiley

ju dhe titullin e veni gabim mer jahu. turbo-style=kapitalizem eshte shkruar!  

ca paskeni qene mer per te rujt keto te drejtat e autorit...

na, u redaktu. happy now? smiley

e Turbo + Style me se do jetë e barabartë? smiley

J, po per peshq si puna jote eshte vene si shprehje e dites, qe te eksitoheni me nje llaf goje smiley 

Patjeter qe s'do cuditemi qe turbo-style ka penetruar, turbulluar dhe ujrat e peshkut ...

PS: Admin, po diskutohej per ideologji ne nje teme tjeter, do ishte mire te lejohej pak hamendje (per ata/ato qe hasen per here te pare me peshkun) e jo t'ia shpalosni ideologjine kaq hapur smiley.

ehu ti s'më jep çik hiç. Të hedh dorezën gjithandej s'prano me i përpjek brirët. -lozim-

Tashi ene pa brirë më len, më thu dhe që jam mbret. smiley-hug-

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).