Si e shpjegoni?

Si e shpjegoni kete lum shkrimesh idiote ditet e fundit te ketyne ''kompetenteve'' si Henri Cili, Elisa Spiropalit, Besian Pesha, Mustafa Nano apo Ypi?? Te me falin te fort ndritunit e tjere qe per mungese iniorance nuk i asht permende emni.

Une them se i kane ba paret rrush e kumbulla per Vit te Ri ene hajt te marrim ndonje lek me do shkrime sa si ka dale pija njerezve, po ne astemiket ca faji kena? smiley

He si e shpjegoni???

 

 

1 Komente

shkrime  te tyre ketu te peshku, apo gjetke?

ketu te peshku e shpjegoj me nevojen e tmerrshme, patologjike, gati gati  kataklizmike qe ka peshku per material; sepse shumica e materialit qe importohet automatikisht nga blogjet, eshte idjot fare por qe disave u pelqen shume, e keshtu importohen edhe shkrime nga ata idjotet e siperpermendur, qe per disa autoritete ketu, jane paria e kombit apo jetes sociale ne Shqiperi.

ketu kane pak faj edhe peshqit, qe shkruajne shume pak artikuj dhe me shume se c'duhet komente.

pra, peshqit jane llafazane qe nuk kane gje per te thene.

mua per vete, disa shkrime nuk me jane botuar, dhe jam detyruar t'i fshij fare.. kurse artikuj qe i kam perkthyer, apo i kam copy/paste ketu, jane botuar menjehere.

nese e kishe fjalen per shtypin shqiptar... aty s'te ndihmoj dot. publiku jone eshte ndoshta me debili ne bote. i semure psiqik. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).