Perse Peshku s'vendos me sondazhe ?

Faqja e re e Peshkupauje kishte si risi sondazhet, por mesa di une, ka pasur vetem 1 sondazh deri me sot. Si shpjegohet kjo, kur dihet se aktualiteti i muajve te fundit ne Shqiperi apo ne Bote ka qene mjaft i ngjeshur ?

7 Komente

S'ka pasur ndonje gje qe te dukej interesante Lefti por nese ke ide je i mirepritur.

Më mirë të ketë sondazhe jo shumë serioze se sa të mos ketë hiç, p.sh.:

E dua Skënderbeun:

A) të ç'mitizuar

B) të mitizuar

C) mbi 5000-çe

D) si gjithë Europa

 

smiley

Le sondazhet, po kesaj temes interesante asnje s'i qenka pergjigjur akoma. :O

Metila, ti ca shkrove n'detiren e kursit moj, apo s'hyn me ne Peshk ngaqe s'morre pergjigje? smiley

Ose të tipit:

Për cilën këngë do të votonit në festivalin e fundit (OPS... ka mbaruar edhe ai... kur të fillojë tjetri smiley&nbspsmiley

Nese doni sondazh, perse nuk vini nje tani per sulmet e Izraelit ne Gaza, per te marre vesh se ç'fare mendojne peshkataret ?

Nejse zëre su u bë sondazhi.Unë jam pro sulmit të Izraelit.

 Me verte, se kemi dhe xhibin mjeshter per sondazhe smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).