Kush eshte personazhi me i dashur?

Kush eshte personazhi me i dashur per ju ne nje film shqiptar?Per mua Islami tek dueli heshtur,sa here e shikoja filmin shpresoja se do ta kalonte kufirin.

3 Komente

Per mua personazhet me te dashur i ka luajtur Pandi Raidhi.Dhe me pelqen shume ai qe bente te "Zonja nga Qyteti",por s'po me kujtohet emri.!!

xha Bako? smiley

Mua me ka pelqyer gjithmone Bora (Nertila Koka) tek Duaje emrin tend..smiley

Per mua Islami tek dueli heshtur,sa here e shikoja filmin shpresoja se do ta kalonte kufirin.

Lere se tani na bere te na rrjedhen prap lotet per Shanikon. smiley

Duhet te mendohem per kete temen, e deri atehere po them Gjino qe s'hante dot fiqte. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).