Jazz Music

Po beja ca pastrime ne ITunes dhe befas hasa ne nje kenge qe kisha kaq kohe qe se kisha degjuar. Nje nga kenget me te bukura te jazz vitet e fundit. E per me tepr qe e kemi edhe goce kanadaje! smiley

Kush ka ndonje tjeter jazz me pese yje, le ta sjelli qe te zbukurojme playlisten!

Temptation

Ja dhe nje nga dora e vjeter

Fever

12 Komente

Eh, sa mire bere pf. Kjo muzike te vdes e te ngjalle kur ma do.

Ja nje nga te preferuarat e mija. Mund te hyje dhe ne kategorine e blues.

 

What i am to you

www.youtube.com/watch

 

 

Jazz dhe blues jane te preferuarat e mia... te tjerat per mua mbeten thjesht ... te tjera...

Solo, mos ishe gje i ftuar tek e diell, ti?

John McLaughlin & Shakti (sidomos "Remember Shakti" bouble live)

Lisa Ekdahl

Norah Jones (sidomos albumi i pare dhe "New York City" nga Norah Jones & The Peter Malick Group)

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).