Dhoma e Tregtise, Lobimi ekonomik ne Shqiperi, pikat e dobeta dhe te forta

Duke qene se kam nje detyre kursi me kete teme, me ndihmoni te gjej materalet e duhura per te. siguirsht qe komentet dhe te dhenat do te ishin shume efektive.

Ju faleminderit.

8 Komente

Per kete pyet Artan Gjergjin, ose Fabian Zhillen, te dy lektore ne U.E.T.

 Gjej ndonje qe i shet me leke. Mos u bej koprace per shkollen. smiley

 hmmm. Do doja te ndihmoja. Por nuk e kam idene fare.

je qe je, drop-e ketu titullin e detyres se kursit dhe ndonje te dhene shtese ca deshire ke tamam tamam, ca strukture etj, dhe duku neser ta marresh gati smiley

 

Ose pyet vokshin se si behen keto gjera smiley

Une nuk po kuptoj pyetjen ketu, cila eshte pyetja, t'ju jap pergjgje te sakte ose te perafert.  

 Per nje SWOT Analysis te mire te duhen jo vetem Pikat e Forta dhe te Dobeta, por edhe Shanset e Kercenimet. Apo Shanset dhe Kercenimet eshte versioni 2.0 i pyetjes?

 Hajde teme hajde. Kujt me ja vone fajin Albanes, Pedros apo Mero Bazes.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).