Cfare prisni nga 2009?

....pervec shendet, fat dhe lumturi?

4 Komente

€ $ £  ¥
 

Shpartallimin total te tregut te kapitalit.

Zhvleresimin e ideologjise te globalizimit

Kina superfuqi

Me teper kohe per te shijuar produktet e 2008. smiley

Te laj syte kur zgjohem me vesen e mengjesit!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).