Cfare nuk shkon ne kete foto?

Nuk e bej dot kopje por shikoni ketu tek foto nr 4

Cfare nuk shkon tek kjo foto

Per tju ndihmuar: Nuk ka te bej me racat apo fustanet Eshte thjesht nje mendje e mbrapshte qe po perpiqet te shikoj dicka qe nuk shkon ne kete foto

11 Komente

Duhet nje mendje e mbrapshte qe ta gjeje se cfar nuk shkonsmileyMua me duket OK smiley

Spiritus Beje pak mendjen e mbrapshte dhe koncentrohu tek Bush.

Te gjithe shikojne xhaxhi fotografin duke buzeqeshur me perjashtim te Bush. Edhe ai buzeqesh, por jo fotografit.

Ndoshta dikush tjeter i ka terhequr vemendjen dhe duke perfituar nga rasti qe "s'e sheh kush" (Laura p.sh.) i buzeqesh plot nenkuptime.

Ku ta mendonte i shkreti se ky moment do fiksohej.....

E gjeta? Nese po, cfare fitoj smiley

Nje bravo me B te madhe Elona

 

 E gjeni dot cfare nuk shkon

dora e majte eshte dore e bekuar... 

dikush ta ekzekutoj kete teme

Ajo qe nuk shkon ne kete foto eshte syri i mbrapshte i tokos, pasi une nuk shoh asgje...:smiley

as

Bravo Ti meriton Bravo me B te madhe

 

Ndersa dicitura do ishte, "when power swings, swinging is power."

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).