Botim ne gazete

Nese keni deshire te botoni ne gazete poezite tuaja, dergoni ne kete e-mail nje cikel poetik 15 poezish, nje foto jpg, nje CV te shkurter dhe nese cikli do te jete cilesor, do te botohet ne nje faqe te nje gazete shqipe ne Athine. Per botimin e ciklit autori-a do te lajmerohen me e-mail: andivlora@yahoo.com

Faleminderit!

p.s. gazeta nuk jep honorare.

2 Komente

Hi andi!

a ka ndonje faqe ne internet kjo gazeta, une nuk dua honorare, po e dua ta shkruj ne Curriculum qe kam botu ne filan gazete, se ashtu e kam hallin  smiley meqe eshte gazete "e jashtme" beka me shume pune, se shqipot e shqiperise mahniten nga keto "gjojnat e jashtme"...

Merre seriozisht pyetjen time se une gjerat me serioze i them ne menyren me pak serioze te mundur smiley

me vjen keq floknaja, por kjo eshte iniciativa ime, jo e gazetes...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).