bath bath po një kokërr

Sistemi i Enverit tollonin e mishit ma jepte në datë 28 të muajit. Për mua që punoja në komunale dhe rrogën e dytë e merrja në datë 20 jo shumë fort më hynte në punë.

Sistemi i Penarit tollonin e komenteve ma lëshon në orën 20. 


15 Komente

E mortë dreqi penarin qi s'ta shlon litarin e kamenteve smiley

rrofsh zonja Tushja rrofsh !

ps: në se nuk je njëri nga administratorët, duket që të duan shumë.

 ps. sapo më erdhi tolloni për 50 komente.             

pps: qyqja ku i boj dot unë 50 komente per 24 orë mi. unë s'jam as edrus.

Neve zojave t'ronda na ka vend llafi er ti.

Sa ta qis i cike shamine une ke penxherja, bohet nomi. 200 borra vihen n'pune smiley

 

oooo B², te jap borxh 49 komente nga te mijat po deshe...me qef biles smiley

(1 po e mbaj me thon hola ktu)

Oj Tush a mos je gjo ti ngruja e Tuç Makut ti?

manjolke hera e pare qe shoh qe shkruan kaq shume fjale, gjynah qe ti leshojne me kaq vonese komentet se ti vetem vepra arti ben. e kane bo njehere sqarimin,pune sistemi.bath bath po i kokerr.

merr edhe nga komentet e mia po deshe smiley

marrsh dhe nga ditet e mija manjolka.

Bathë bathë po një kokërr!

 

P.s: Si ishte ajo tjetra? Me ç'duken bathët...

të erdhi tolloni tyja ?

Mos u hëngërt! smiley

 

P.s: unë them se nuk arrin deri nesër kjo (2 birra?!).

Dini gje ku shkoi ai artikulli i sotshem i Whisper per debatin mbi Skenderbeun, bashke me komentet tona?

Manje, me fal qe po perdor bathin tend per kete kokren tjeter. smiley

Ore po une nuk kam tallon dhe komentet i kam me oke sa te dua.

Ma kane ngateruar emrin me ndonje te bllokut sic duket smiley

Njese me mire me te Bllokut  se sa me ndonje te internuar ne Grabian te Lushnjes, te pakten per sa kohe nuk eshte bere revolucioni i Dhjetorit dhe ne fuqi jane akoma Bllokement si Penari dhe Ll. Se pas revolucionit te dhjetorit  kur te vij Polici do te behem i perndhjekur politik dhe prape pa tallon une smiley

Bath bath po nje koker 

kur dëgjon këmborët që bien, mos pyet : për kë bien. ato bien edhe për ty.

nji i modh.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).