a mund te me tregoni ndonje link te filmave te adriano celantanos ose fantozzit?

5 Komente

ore, po ti nuk dashke t'i shkarkosh, dashke t'i japesh provim... smiley

po pra un dua ndonje link ku mund ti shoh kto filma, aman se kam gjith kto kohe qe kerkoj e si gjej dot.

Lefti, si fillim, tek këto linqet e mësipërm ke titujt e filmave që kërkoje... shkruaj titullin e filmit në google dhe kërko një çikë se gjen sa të duash site për t'i parë dhe shkarkuar (kjo është ilegale).

Për pjesëza të ndryshme, provo në Youtube... për Çelentanon, përdor titujt e filmave në kërkim, se po kërkove me emrin e tij do të të dalin mbi 1 milion video smiley

o e , rrofsh plak se i gjeta, je i moooooodddddddhhhhhhh!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).