11 Komente

e blej une per 100 euro...smiley

Ku jane te tjeret?

 i ka ngrënë PeLukani

Sa keq që s'ka qymyr vërdallë (të vinim peshkun në zjarr)... Ftohtë, ditë dimri, pa yje...

Flamujte kuq e zi/bardhe e blu kane marre kushtrimin!

Mungojne shume te tjere, mbase qymyri i nxin dhe nuk japin oferta?

Dua te them diçka: peshku pa uje eshte nje blog qe funksionon si nje permpledhje e te gjitha lajmeve kryesore, te cilat jane te shperndara andej ketej ne internet, tv e gazeta. Per mua, ky blog eshte mjaft i dobishem sepse me kursen kohen dhe bezdisjen e kerkimit - gjej cdo lajm te rendesishem vetem ne nje faqe, ne vend qe te marr faqet e gazetave me radhe e te mos dij cfare te lexoj perpara brenda tyre. Natyrisht, une  po flas si dikush te cilit i intereson  te lexoje me shume lajmet se sa komentet.

Per si e shoh une -pra mungese bezdisjeje, kokecarjeje dhe humbje kohe- peshku duhet ta kete cmimin shume me te larte smiley

Aria ke te drejte per mua peshku me te vertet eshte, mos te them me i miri blog, se vertet gjen gjitheshka,plus kesaje komentuesit kane nje botekuptim te gjer e te pasur qe do te thote se peshku vlen!

(me perjashtim te rasteve kur nervat kalojne -0* celcius)

Edhe me ta fal ta kan fut.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).