Paftesia per te qene profesioniste

... kjo s'eshte asgje krahasu me demet qe ka bere pasiviteti i ketyre njerezve dhe pafuqia per te aplikuar dhe ate cike profesionalizem qe mund te kene, ne lidhje me kuadrin ligjor te ndryshuar nen qeverisjen e tyre qe perfshin gafa te pafalshme, apo degjenerimin e administrates qe kane nen varesi."

Nexhi

5 Komente

Me kë e kishte?

Me komunitetin gay?

smiley magari Ed,

po kjo eshte thenie kot fare, as ka hic kuptim kshu me vete. Por po te ishte dhe jo me vete, s'eshte nai kontantim kushedi ca.

kot krejt ky admini.

Mbase ngaqe e shava mrame smiley smiley

Po nuk karruptohet nexhi o Admin  smiley smiley

Jo Nexh, por e kapa vonë... nëse klikon tek emri poshtë komentit, të çon tek komenti nga ku është marrë... gjë që sidoqoftë nuk e bën më të qartë se pse duhet të ishte tek shprehja e ditës smiley

nëse klikon tek emri poshtë komentit, të çon tek komenti nga ku është marrë.

vertete ee ? uaaa

smiley

Nuk e kisha me ty mer dreq, e kisha me vehten time, dhe me ndonjë tjetër që do të dinte se nga ka dalë ajo....fjala famoze smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).