Index of /2009/01

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]7-piktura.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]86-vjet-sherbim-pyjor.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]541-vjetori-i-vdekjes-se-heroit-kombetar.html2016-09-30 19:46 148K 
[TXT]1985-historia-e.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]a-do-te-mbeshtetet-nisma-e-17-janarit.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]a-ka-nje-problem-djathtas.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]a-rritet-numri-i-vetevrasjeve-kur.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]akademia-britanike-e-mbrojtjes-ne.html2016-09-30 19:46 37K 
[TXT]akreditimi-agjenci-e-huaj-per.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]albanologet-austriake-zbulojne-nje-liber.html2016-09-30 19:46 77K 
[TXT]apolonia-aty-ku-shqiptare-e-serbe-bejne.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]arsyet-e-djegjes-se-makines-sime.html2016-09-30 19:46 42K 
[TXT]axhustimi-do-te-behet.html2016-09-30 19:46 125K 
[TXT]banka-e-shqiperise-ul-normen-baze-te.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]bashkepunim-me-i-ngushte-mes.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]berisha-i-fal-tacit-tregun-e-naftes-ne.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]berisha-merr-kredi-per-zgjedhjet.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]berisha-obelisk-te-piramida-dhe-dite.html2016-09-30 19:46 36K 
[TXT]berluskoni-e-berisha-drejt-nje.html2016-09-30 19:46 36K 
[TXT]biberaj-habitet-nga-surpriza-e-topallit.html2016-09-30 19:46 67K 
[TXT]bie-kerkesa-ulen-cmimet-e-qirave.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]biznesi-kerkon-thjeshtesim-te.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]blagojevic-refuzon-te-marre-pjese-ne.html2016-09-30 19:46 20K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]bogdani-prane-romes-kievo-kerkon-okaka.html2016-09-30 19:46 18K 
[TXT]bota-pershendet-vendimin-per-mbylljen-e.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]butrinti-mikrokozmosi-i-mesdheut.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]buxheti-i-bashkise-rama-politikes-mos.html2016-09-30 19:46 89K 
[TXT]buxheti-i-tiranes-dhe-balta-e-politikes.html2016-09-30 19:46 51K 
[TXT]camet-gjyq-nderkombetar-ndaj-greqise.html2016-09-30 19:46 65K 
[TXT]cani-banka-te-ule-interesat-ekonomia-po.html2016-09-30 19:46 33K 
[TXT]cduan-e-ckerkojne-minatoret.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]ceremoni-festive-per-rekrutet-e-rrembyer.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]ceshtja-fazllic-interviste-me-avokatin.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]cfare-na-ben-te-ndryshem.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]cfare-viti-na-pret.html2016-09-30 19:46 33K 
[TXT]cia-gdp-10-miliarde-dollare-ne-te-zeze.html2016-09-30 19:46 52K 
[TXT]cigane.html2016-09-30 19:46 71K 
[TXT]cimka-e-financave.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]cudia-e-ibm-ja-web-i-qe-do-te-flase.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]degjo-ketu-davos-se-po-flet-dr-berisha.html2016-09-30 19:46 57K 
[TXT]dekretohet-kodi-shkrihet-kqz-ja.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]delors-europa-i-ka-dyert-e-hapura-per.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]demagogu-rama-ferideja-dhe-petroninsat.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]demokracia-myslymane-shqiptare-partia-me.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]deputetet-privilegjet-e-reja-qe.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]dicitura-31.html2016-09-30 19:46 71K 
[TXT]diktatori.html2016-09-30 19:46 46K 
[TXT]diplomat-e-gazetarise.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]dita-e-sotme-shenon-fundin-e.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]do-kemi-krize-ne-2009.html2016-09-30 19:46 28K 
[   ]dosja-e-plote-kush-i-pastron-parate-e.html.bak2016-09-30 19:46 72K 
[TXT]dosjet-e-turpit-ne-shqiperine-qe-po.html2016-09-30 19:46 46K 
[TXT]drejt-nje-kapitalizmi-te-ri.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]drejtesi-me-duar-te-pastra-per-dosjet-e.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]drejtesi-per-9-janarin-sot-5-vjet-nga.html2016-09-30 19:46 48K 
[TXT]dy-epokat-e-nje-qyteti.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]dyfytyreshat-e-vitit.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]e-rrihte-burri-vret-veten-nena-e-tre.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]e-verteta-ekologjike.html2016-09-30 19:46 115K 
[TXT]edhe-historia-duhet-te-kete-respekt-per.html2016-09-30 19:46 286K 
[TXT]eksporti-i-energjise-rusia-ne-kerkim-te.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]emigrantet-dhe-shperfillja-e-madhe.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]energjia-elektrike-dhe-fushata.html2016-09-30 19:46 33K 
[TXT]epoka-e-pergjegjesise-per-vete-kombin.html2016-09-30 19:46 92K 
[TXT]erion-veliaj-cfare-fati-per-obama-n-e.html2016-09-30 19:46 111K 
[TXT]eshte-mjerimi-qe-godet-grate.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]europe-rusi-beteja-e-gazit-rus.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]evropa-dhe-presidenti-i-ri-barak-obama.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]falimentim-jo-nga-konkurrenca-por-nga.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]fillon-forca-e-sigurise-e-kosoves.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]fitorja-e-heshtur-e-kosoves-mbi.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]fjala-e-presidentit-topi-ne-konferencen.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]fjalet-e-fundit-te-saddam-hussein.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]fmn-mbi-reformat-dhe-te-ardhmen.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]fondacioni-besa-i-dhurohet-fondacionit.html2016-09-30 19:46 69K 
[TXT]foto-piramida-proteste.html2016-09-30 19:46 16K 
[TXT]frymezim-i-rrjedhshem.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]fundi-i-dypushtetit.html2016-09-30 19:46 37K 
[TXT]galeria-blen-3.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]gazetaret.html2016-09-30 19:46 17K 
[TXT]gerdeci-edhe-2-vjet-hetime.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]gjate-jetes-time.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]gjel-bir-gjeli.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]gjermania-ende-e-ndare.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]gjykata-heq-sekuestron-ndaj-pronave-te.html2016-09-30 19:46 18K 
[TXT]gjysma.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]grabitja-e-plazhit-te-gjeneralit-pas.html2016-09-30 19:46 65K 
[TXT]greqi-ministri-i-ri-samaras-maqedonia-do.html2016-09-30 19:46 121K 
[TXT]hapet-gjyqi-per-gazetaret-e-tvsh-se.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]hiqen-kartemonedhat.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]i-tredhur.html2016-09-30 19:53 128K 
[TXT]ideologjia-shkurt.html2016-09-30 19:46 16K 
[TXT]ina-rama-fitorja-e-pare-me-bashen-per.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]ina-rama-sfidon-berishen-jo-hetimit-per.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]informim-teatral-mbi-nje-tec.html2016-09-30 19:46 47K 
[TXT]instat-e-perllogariti-rritjen-ekonomike.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]intelektualet-dhe-betimi-i-hipokratit.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]interviste-e-camille-nuamah-perfaqesuese.html2016-09-30 19:46 49K 
[TXT]investimet-digjen-parate-e-tendereve.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]irani-shpall-te-jashteligjeshem-kanalin.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]issh-emigrantet-humbasin-pensionin-nese.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]italia-10-mije-euro-takse-emigranteve.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]izraeli-pushton-gazen.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]ja-200-te-shumekerkuarit-shqiptare-ne-te.html2016-09-30 19:46 67K 
[TXT]jepet-geto-me-qira.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]jo-tamam-mullixhi.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]kafshet-ne-zoo-obama-hope-ne-tirane.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]kaosi-rrugor-dhe-politikeberja-e.html2016-09-30 19:46 129K 
[TXT]karamanlis-permbys-qeverine-e-tij.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]kartat-aplikimi-nis-me-probleme-berisha.html2016-09-30 19:46 51K 
[TXT]kartolina-nga-pogradeci.html2016-09-30 19:46 70K 
[TXT]keshilli-i-evropes-rrezon-ligjin-e.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]ketu-eshte-si-te-ndertosh-keshtjella.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]kina-kalon-gjermanine-ne-renditjen.html2016-09-30 19:46 84K 
[TXT]kjo-force-nuk-eshte-ushtri.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]koha-per-agrorevolucion.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]kola-gjate-2008-es-4-mije-biznese-me.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]konkurrenca-qeveria-te-ktheje-vendimin.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]konsiderata-teknike-mbi-vleresimin-e.html2016-09-30 19:46 263K 
[TXT]kosova-feston-te-parin-vit-te-ri-si.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]kreu-i-fmn-se-ben-thirrje-per.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]kriteret-e-nje-planifikimi-te.html2016-09-30 19:46 92K 
[TXT]kriza-30-milione-euro-per-bizneset.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]kriza-e-mendimit-politik.html2016-09-30 19:46 48K 
[TXT]kryeministri-berisha-po-hakmerret.html2016-09-30 19:46 97K 
[TXT]ks-nuk-vjen-vete.html2016-09-30 19:46 37K 
[TXT]kuadri-makroekonomik-e-fiskal-2010-2012.html2016-09-30 19:46 72K 
[TXT]kukesi-i-kthen-syte-nga-kukesi.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]kur-amerika-humbi-logjiken.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]kur-i-padrejti-ka-te-drejte.html2016-09-30 19:46 118K 
[TXT]kur-nuk-ndodh.html2016-09-30 19:46 31K 
[TXT]kur-skenderbeu-nuk-asht-historia-e.html2016-09-30 19:46 212K 
[TXT]kuvendi-ok-ambasadorit-ne-kosove.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]libra-mbi-shqiperine-dhe-shqiptaret-ne.html2016-09-30 19:46 97K 
[TXT]libri-ne-koma-rrofte-facebook-u.html2016-09-30 19:46 77K 
[TXT]lindja-zhdukja-dhe-rilindja-e-olimpizmit.html2016-09-30 19:46 52K 
[TXT]llustra-llustra.html2016-09-30 19:46 77K 
[TXT]lsi-paraqet-programin-e-saj-per.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]lufta-e-ftohte-e-zotit-putin.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]lufter-xhuveli-12-vjet-minister-si.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]makina-e-baze-djegia-nga-nje-falso.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]malesi-e-bardhe.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]manekinet.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]manual-perdorimi-per-oren-e-koprifuokos.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]marreveshja-qe-percante-myslimane-e-te.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]mash-shperndan-2-mije-pc-per-shkollat-e.html2016-09-30 19:46 45K 
[TXT]mbi-kartat-e-identitetit.html2016-09-30 19:46 54K 
[TXT]mbi-konfliktin-berisha-baze.html2016-09-30 19:46 53K 
[TXT]mbreme-shperthime-dhe-protesta-te.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]mbyllja-e-guantanamos-fushe-juridike-e.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]me-kulac-ose-kerbac.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]me-ne-fund-gjirokastra-shesh-punimesh-ne.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]me-njerezit-e-varfer-e-te-shushatur-mund.html2016-09-30 19:46 48K 
[TXT]media-e-shitur-publik-i-roberuar.html2016-09-30 19:46 82K 
[TXT]media-politike-dhe-politika-mediatike.html2016-09-30 19:46 54K 
[TXT]megatecet-me-qymyr-kafshata-qe-zor.html2016-09-30 19:46 52K 
[TXT]mehmeti-e-merushja.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]metafizike-e-forces.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]ministri-ruli-dhe-rrulat-e-tregut-te.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]mitrovica-ime.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]mohimi-nepermjet-skenderbeut.html2016-09-30 19:46 93K 
[TXT]moti-me-debore-sjell-veshtiresi-ne-veri.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]msa-neser-shqyrtimi-ne-kuvendin-grek.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]muslimanet-mund-te-fotografohen-me-shami.html2016-09-30 19:46 141K 
[TXT]myslimanet-shqiptare-lufte-hebrejve-me.html2016-09-30 19:46 140K 
[TXT]na-ishte-nje-here-qe-mos-qofte-kombinati.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]na-mbyten-grate.html2016-09-30 19:46 63K 
[TXT]naiviteti-i-pafund.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]nano-dje-ne-seance-shpeton-mandatin-e.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]ndrit-gerdeci.html2016-09-30 19:46 62K 
[TXT]ne-dimer-drejt-currilave.html2016-09-30 19:46 43K 
[TXT]ne-pritje-te-globalizmit-apo-jemi-ne.html2016-09-30 19:46 50K 
[TXT]nga-modeli-i-big-brother-tek-lider-dhe.html2016-09-30 19:46 27K 
[TXT]nga-skenderbeu-mitik-ne-ate-historik.html2016-09-30 19:46 93K 
[TXT]ngujim.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]nis-reforma-42-spitale-ne-skemen-e.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]nje-dite-plot-diell.html2016-09-30 19:46 31K 
[TXT]nje-udhetim-ne-piramiden-e-mash.html2016-09-30 19:46 31K 
[TXT]nje-vit-per-kompozitorin-bartold.html2016-09-30 19:46 18K 
[TXT]nju-jork-rrezohet-avioni-shpetojne.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]obama-tirana-deklarate-dashurie.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]ortakeria-e-fazlicit-me-rudnap.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]ossh-shpenzoni-pak-energji-per-te.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]paftesia-per-te-qene-profesioniste.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]pagat-ja-sa-rriten-nga-1-maji-2009.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]parimi-me-i-rendesishem.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]parlamenti-grek-ratifikon-msa-ne-me.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]pas-berishes-instat-gjen-rritje.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]paskal-milo-ju-rrefej-anekset-e-fshehta.html2016-09-30 19:46 109K 
[TXT]patozi-kopjon-tekstin-e-aplikimit-per-be.html2016-09-30 19:46 44K 
[TXT]pbdnj-parti-me-baze-etnike.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]pepo-si-sex-and-the-city.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]per-nje-dite-te-bardhe.html2016-09-30 19:46 107K 
[TXT]perkushtimi.html2016-09-30 19:46 42K 
[TXT]perplas-ne-gjendje-te-dehur-eskorten-e.html2016-09-30 19:46 83K 
[TXT]perse-te-mos-kemi-art-rebel-edhe-ne.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]peshku-i-qerretit-dhe-pilotet-koreane.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]pirateria-aksion-blic-ne-videotekat-e.html2016-09-30 19:46 17K 
[TXT]planifikimi-i-kaosit.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]poezi.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]policia-aksion-ne-kakome-arreston-15.html2016-09-30 19:46 59K 
[TXT]portret-i-klaus-shwabit-themeluesit-te.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]postkomunizem-shkelqimi-dhe-renia-e.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]predhat-viktima-27-shperthen-policani.html2016-09-30 19:46 117K 
[TXT]presidenti-obama-merr-postin.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]presidenti-obama-nenshkruan-ligjin-per.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]presidenti-topi-ne-prishtine.html2016-09-30 19:46 51K 
[TXT]probleme-proceduriale-per-delegacionin.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]programi-i-ps-se-rrezikon-te-vidhet.html2016-09-30 19:46 105K 
[TXT]ps-sna-duhen-votat-e-lsi-fatos-nano-me.html2016-09-30 19:46 54K 
[TXT]pse-do-te-drejtoje-paneta.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]pse-e-keni-kaq-frike-feminitetin.html2016-09-30 19:46 198K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qesharaket.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]qeveria-e-rrethuar-dhe-nje-deja-vu-e.html2016-09-30 19:46 45K 
[TXT]qeveria-vendos-ska-takse-per-kokainen.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]qirje-bollano-e-xum-tria-lia-la-la.html2016-09-30 19:46 71K 
[TXT]qytetar-ne-athine.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]rama-vetem-me-prapa-vije.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]raporti-i-usaid-10-per-qind-e-te.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]reflektime.html2016-09-30 19:46 74K 
[TXT]reforma-ne-spitale-cfare-perfitojne.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]rekomandimet-e-paraqitura-nga-g99-ne.html2016-09-30 19:46 64K 
[TXT]relativiteti-i-ndershmerise-me-veten-dhe.html2016-09-30 19:46 31K 
[TXT]rente-mbi-ju-mallkimi-i-femijeve-te.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]reportazh-i-dw-mbi-5-ujguret-e.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]revolucioni-kalimash-dhe-kundershtaret.html2016-09-30 19:46 61K 
[TXT]rikonturohet-grupi-hetimor-per-gerdecin.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]riktheni-ligjin-dhe-institucionet-te.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]rinia-manipulohet-nga-my-space-dhe-you.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]rrethohet-me-police-gazeta-tema-kerkohet.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]rritja-shpresuese-e-shqiperise.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]rrofte-kriza.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]rruget-deshmi-per-mungese-vizioni.html2016-09-30 19:46 37K 
[TXT]rusia-pezullon-gazin-drejt-ukraines.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]sa-jam-i-gezuar.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]se-shpejti-fillon-shperndarja-e.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]sektori-privat-ne-veshtiresi-thellon.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]server-nderkombetaret-te-mos-e-mbajne.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]shengen-ballkanik.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]sheshori-deshmia-e-rreme-e-berishes-ne.html2016-09-30 19:46 99K 
[TXT]shoqeria-shqiptare-e-mbushur-me-gjoleke.html2016-09-30 19:46 88K 
[TXT]shqiperi-kosove-aleance-per-energjine.html2016-09-30 19:46 44K 
[TXT]shqiperia-demokraci-hibride.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]shqiperia-ne-vitin-2008-zhvillimet.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]shqiperia-perballe-luftes-rezistenca.html2016-09-30 19:46 122K 
[TXT]shqiperia-shpreson-qe-gjate-presidences.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]shqipni-tavolinash-0.html2016-09-30 19:46 36K 
[TXT]shqipni-tavolinash-1.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]shqipni-tavolinash.html2016-09-30 19:46 32K 
[TXT]shqiptaret-e-maqedonasit-festuan-te.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]shtyllat-e-rrezuara-te-opozites.html2016-09-30 19:46 20K 
[TXT]sigurimet-shoqerore-skema-e-re-per.html2016-09-30 19:46 21K 
[TXT]situate-e-renduar-nga-bora-fshatra-te.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]skalp-rrjepesit.html2016-09-30 19:46 19K 
[TXT]st-george-subway-station.html2016-09-30 19:46 51K 
[TXT]sulm-per-te-arritur-paqen.html2016-09-30 19:46 28K 
[TXT]taci-oil-blen-100-milione-euro-sheraton.html2016-09-30 19:46 85K 
[TXT]takim-pune.html2016-09-30 19:46 39K 
[TXT]te-detyrosh-bankat-te-japin-kredi-eshte.html2016-09-30 19:46 36K 
[TXT]te-ndahesh-nga-bushi-zemerthyer-ky-eshte.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]te-papriturat-e-zgjedhjeve-te-pd-se-ne.html2016-09-30 19:46 34K 
[TXT]te-tjeret-na-i-kryejne-punet.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]tekstet-shkollore-do-te-perkthehen.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]telashet-e-ballkanit.html2016-09-30 19:46 23K 
[TXT]terapi-per-shock-un.html2016-09-30 19:46 53K 
[TXT]tirana-per-here-te-pare-nje-qender-per.html2016-09-30 19:46 30K 
[TXT]tiranasi-pijanec.html2016-09-30 19:46 188K 
[TXT]topalli-mashtrim-me-kongresmenin.html2016-09-30 19:46 126K 
[TXT]topalli-topi-shkaktoi-krize-reale.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]topcom-shitet-per-357500-eur.html2016-09-30 19:46 18K 
[TXT]topi-skemi-arritur-standardet-e.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]turbo-populli.html2016-09-30 19:46 105K 
[TXT]turbo-style-kapitalizem.html2016-09-30 19:46 29K 
[TXT]u-mbars-media-dhe-polli-nje-skandal.html2016-09-30 19:46 47K 
[TXT]udhekryqi-i-ujgureve-shqiptare.html2016-09-30 19:46 35K 
[TXT]ulerime-per-udheheqje.html2016-09-30 19:46 58K 
[TXT]unaza-e-madhe-financim-nga-qeveria.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]urdhri-per-zyrtaret-vjehrri-e-vjehrra-te.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]urimet-e-2-te-medhenjeve.html2016-09-30 19:46 71K 
[TXT]urimi-makaber.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]ut-pictura-poesis-lidhja-e-shkrimtareve.html2016-09-30 19:46 40K 
[TXT]vazhdon-protesta-e-studenteve.html2016-09-30 19:46 97K 
[TXT]veteflijimi-nga-varferia-ne-nje-vit-331.html2016-09-30 19:46 72K 
[TXT]vit-jubilar-i-marrdhenieve-shqiptaro.html2016-09-30 19:46 48K 
[TXT]vit-kritik-ekonomik-apo-thjesht.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]viti-i-thacit.html2016-09-30 19:46 24K 
[TXT]vizioni-pa-vullnet.html2016-09-30 19:46 49K 
[TXT]vjelja-e-lopes.html2016-09-30 19:46 100K 
[TXT]vlora-do-te-kete-nje-nga-portet-me-te.html2016-09-30 19:46 52K 
[TXT]vlora-qe-nuk-shfaqet.html2016-09-30 19:46 38K 
[TXT]vogelushe-te-gjakosur-ne-nje-cerdhe-ne.html2016-09-30 19:46 26K 
[TXT]vritet-nje-udheheqes-i-larte-i-hamasit.html2016-09-30 19:46 22K 
[TXT]welcome-to-the-new-world.html2016-09-30 19:46 33K 
[TXT]zbulimi-arkeologjik-hap-dritare-tek.html2016-09-30 19:46 62K 
[TXT]zbulohen-prapaskenat-e-spahiut-ne-kld.html2016-09-30 19:46 31K 
[TXT]zbulohet-fjalori-i-rralle-i-mustafa.html2016-09-30 19:46 91K 
[TXT]zbulohet-pakti-per-varrezat-greqia-jane.html2016-09-30 19:46 50K 
[TXT]zbulohet-projekti-ambicioz-kule-ja.html2016-09-30 19:46 25K 
[TXT]zgjedhjet-tok-me-vendin-jane-ne-rrezik.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]zyrtaret-amerikane-te-shqetesuar-per.html2016-09-30 19:47 20K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80