Arkivi për diten October 8, 2008

Gjermania mbështet Shqipërinë me 90 milionë euro të tjera për periudhën 2008 - 2009

Serbo-boshnjaku Fazlliç vizitë blic në Tiranë

Gjyshe dhe derra

Militantë apo fanatikë?

Nobeli 2008: Studimet mbi kancerin dhe HIV dhurojne nobelin ne mjekesi

Vota e emigrantëve, dëgjesa e parë në Parlament

Një profeci për mediat tona

KOPIRAJT! DHE RIVEENXH!!!!

Nobeli 2008: Fizika e therrmijave hap siparin

Psikologu i luftës

Durrës- Kukës do të kushtojë një miliard e 23 milionë euro

Shkencat e natyrës dhe zhvlerësimi i arsimit

Dy mbretër

Zhdukja e Remzi Hoxhës, kryeministri Berisha ka pasur dijeni

Tre mashtrues në një varkë, pa llogaritur avokaten

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com