Index of /2008/10/25

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]bush-nato/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]eksperimenti-kosova-kthim-ne-kolonializem/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]i-pakorruptuar/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kercenime-rraciste-ne-genova-te-italise-shqiptari-ne-gjendje-kome/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kolombe-e-magelane/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kunder-populizmit-per-arsimin-e-larte/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]lamtumire-perqindje/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]miratohet-hapja-e-burses-private/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]morali-i-ikjes/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]ne-emer-te-dashurise/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]percaktohen-pagat-e-reja-per-pedagoget-dhe-akademiket/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]perpjekje-per-te-nxitur-turizmin-malor-ne-shqiperi/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]petro-koci-kerkon-qeveri-teknike/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]shqiperia-ne-nato-bush-firmos-me-ceremoni-speciale/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]tefta-tashko-koco/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]vdes-ish-kreu-i-shik-ut-bashkim-gazided/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80