Arkivi për diten October 25, 2008

Bush-NATO

Vdes ish-kreu i SHIK-ut Bashkim Gazided

Kolombë e Magelanë

Eksperimenti Kosova - Kthim në kolonializëm

Përpjekje për të nxitur turizmin malor në Shqipëri

Kërcënime rraciste në Genova të Italisë, shqiptari në gjendje kome

Tefta Tashko Koço

Përcaktohen pagat e reja për pedagoget dhe akademikët

Morali i ikjes

Petro Koçi kërkon qeveri teknike

Shqipëria në NATO, Bush firmos me ceremoni speciale

Kundër populizmit për arsimin e lartë!

I pakorruptuar

Miratohet hapja e bursës private

Lamtumirë përqindje!

Në emër të dashurisë…

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com