Arkivi për diten October 22, 2008

Këshilli i Ministrave miraton vendimin për shitjen e aksioneve shtetërore në AMC

Dy këndvështrime mbi tatimin e dadove

Superpiramidat po hedhin themelet

Kashtëbardhë, atje ku mbjell misër dhe nxjerr predha

Media e huaj: Shqipëria e fundit në Europë për investimet në shëndetësi

Beja:Duhen ambiente të reja sepse shkollat janë të mbipopulluara

Ekonomi

Raporti: Bizneset shqiptare jane primitive, nuk perdorin sherbimet ne internet

Dëmet kolaterale

Kinemaja shqiptare: Çfarë zhgënjimi!

Harta e dialekteve të shqipes

Nevoja për para, qeveria rikthen ruletat

Rriten përmasat e tragjedisë së Butrintit, zbulohen edhe dy të mbytur

Çekët debatojnë akuzat kundër Kunderës

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com