Arkivi për diten October 21, 2008

Natë dimri

Erion Veliaj padit Gerti Bogdanin për shpifje

Dallaveret dhe monopoli

Mashtruesi

Ah moj ti

Kriza ekonomike dhe rruga e tretë

Asnjë bankë në Shqipëri nuk do të lejohet më të nxjerrë pará jashtë vendit

“Surprizat e tetorit”

Thirrja e fundit

Ilaçet, reaksion masiv në spital

Fakulteti i Mjekësisë, kundër rektorit për punësimin e pedagogëve të rinj

Me taksimetër në Tiranë

Kosova këtë javë hap misionin në Shqipëri

“HAPESIRE 01” Për të rinjtë në fushën e arteve pamore

Vjedhurazi për Oskar

Kodi i shenjtë i të vdekurit

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com