Arkivi për diten October 19, 2008

Reklama multimilionere e Berishës

Sot qyteti eshte i zymte

Poezi lirike

Kuçedra

Kundera - Antikomunisti spiun?

A jemi pjesë e krizës botërore

“Doruntina” në Nju Jork - një bashkëpunim shqiptaro-amerikan

S’ka zhvillim të qëndrueshëm pa standardizimin e terminologjisë së ekonomisë në gjuhën shqipe (III)

Asgjesimi i municioneve, qeveria përcakton poligonet

“Askush s’ka monopolin e të vërtetës”

Milot-Kalimash, dy pamjet ekstreme të punimeve në autostradë

Kamera e përgjakshme dhe deti

Kostoja politike e Fazlliçit, rekord historik

Zbulohen e-mailet e Alibeajt për Gërdecin

Tani që edhe minjtë janë bërë krijesa të dashura dhe inteligjente (e permiresuar)

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com