Arkivi për diten October 11, 2008

Letra

Armend Dallku, optimist për Hungarinë

Dhelpra

Letër e hapur, drejtuar Kryeministrit tim, qytetarit Sali Berisha!

Retorika dhe Politika: Analizë e shkrimit “Identiteti evropian i shqiptarëve” të Ismail Kadaresë

Municionet në Patos, frikë nga një “Gërdec” i dytë

Konkursi për sheshin “Iliria”, 5 projekte në garë

Turpet tona!

Pedagoget, nga “bankat” ne auditore

Ina Rama falsifikon regjistrin penal

Statistika pa humanizëm

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com