Arkivi për diten September 27, 2008

Permendorja

Dua të jem rumun…

Traktorë dhe Benza

Experimenti me i madh i historise ndalohet deri ne 2009: probleme teknike

Cërrik, etja për skrap zhduk stacionin e pompimit të naftës

Çamët: Duam një memorial për viktimat në Greqi

Pango apo Brook

Paqartësitë e Ministrisë së Arsimit

Senati i hap rrugën anëtarësimit të shpejtë në NATO

Futbolli dhe tanket e verës së Pragës 1968

Historia si premtim ndaj së vërtetës

“Fotografohet” lënda e errët

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com