Arkivi për diten September 26, 2008

Ngecur pas te djeshmes

Vetëmevete

Berat, rrezik “Gërdeci 2” për 12 mijë banorë

Mat, fëmijët ç’montojnë fishekë për skrap

Fëmijët në muajin e Ramazanit

Zyhdi Morava kapet me 9 kg kokainë

Fjala e Presidentit Topi ne OKB: Shqiptaret dhe OKB-ja

Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit për liritë fetare në Shqipëri

Gjirokastra, peng i burokrateve te veckel

Relativiteti i të qënit vetvetja në politikë!

Minatorët në grevë: Çdo ditë vdesin 8 prej nesh

“Gjallica”, si do ndahen 10 milionë USD

Farkë, prokuroria sekuestron zyrën e kadastrës

Barnat, Tom Doshi fiton 20 % të tenderave të ilaçeve

Protagonizmi i bejlurçinave

“Trafiku i organeve”, një prokuror serb në Shqipëri

Vidhen leket e Gerdecit

Kriza në PBDNJ, Dule kishte nevojë të tregonte muskujt

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com