Arkivi për diten September 2, 2008

Gezuar Ramazanin!

Profesioni: Mashtruese

Kaosi i shifrave të papunësisë

PRINDËR APO PADRONË?

Olldashi: Brenda 15 shtatorit, telefonia 20 % më lirë

Treni elektrik, Shqipëria humb gjyqin, “General Electric” merr 10 milionë USD

Analiza 7-mujore? Jo faleminderit!

Kush studion jashtë, punësim të sigurt në administratë dhe universitete

Berisha legalizon 200 mijë ndërtime para zgjedhjeve

Berisha konfirmon: Ina Rama pa imunitet

Paraja në qarkullim ka rënë me 600 milionë euro për 1 vit

Poezi nga Andi Mecaj

Poezi të sprasme (1)

Rikthimi i ariut të bardhë dhe ribërja e hartave

Humanizem apo komercializem?

Një kafe në bar WEST

Sa e shtrenjtë kjo shkolla!

Floriri shqiptar, si është përdorur thesari shtetëror nga qeveritë ndër vite

Kallinjtë pa kokrra, misër me probleme edhe në Mat

Kriza e rinisë

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com