Arkivi për diten September 15, 2008

Makthet miklonjëse që vijnë prej ndërkombëtarëve

Lulzim Basha shpallet i pandehur

Si do të vazhdojë zgjerimi i aeroportit “Nënë Tereza”

Little America

Pritet shpallja e partisë së re

Nato takohet në Gjeorgji

Autara ne vete te pare

Syri dhe gishti

SHBA: Priten ndryshime të ndjeshme në sistemin bankar

Nis viti i ri shkollor

Sot, zilja e parë në shkollat e mbarë vendit

Vendimi, zbardhen referencat për 60 lloje biznesesh të vogla

Sa shumë presim nga Prokuroria!

Çdo të bëhet me ne?

Elegji per xhaxhane

Funerali falas

Dentisti, seksi dhe diktatura

Stanislav Zuber dhe gjenocidi komunist.

Nëse nuk mbindërton, mos rrëno!

Kush e vrau Kosta Trebicken: Zoti apo Sali Berisha?

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com