Index of /2008/09/02

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]analiza-7-mujore-jo-faleminderit/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]berisha-konfirmon-ina-rama-pa-imunitet/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]berisha-legalizon-200-mije-ndertime-para-zgjedhjeve/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]floriri-shqiptar-si-eshte-perdorur-thesari-shteteror-nga-qeverite-nder-vite/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]gezuar-ramazanin/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]humanizem-apo-komercializem/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kallinjte-pa-kokrra-miser-me-probleme-edhe-ne-mat/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kaosi-i-shifrave-te-papunesise/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kriza-e-rinise/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kush-studion-jashte-punesim-te-sigurt-ne-administrate-dhe-universitete/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]nje-kafe-ne-bar-west/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]olldashi-brenda-15-shtatorit-telefonia-20-me-lire/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]paraja-ne-qarkullim-ka-rene-me-600-milione-euro-per-1-vit/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]poezi-nga-andi-mecaj-2/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]poezi-te-sprasme-1/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]prinder-apo-padrone/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]profesioni-mashtruese/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]rikthimi-i-ariut-te-bardhe-dhe-riberja-e-hartave/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]sa-e-shtrenjte-kjo-shkolla/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]treni-elektrik-shqiperia-humb-gjyqin-%E2%80%9Cgeneral-electric%E2%80%9D-merr-10-milione-usd/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]zvicra-do-nise-hetimet-per-henry-tomey-n/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80