Arkivi për diten August 29, 2008

Francë, në shkolla 4 ditë në javë

Dhurata e gjakut

Serbë e shqiptarë, sherr në Mitrovicë

Banesat, arsyet e rritjes së çmimit

Hidrocentralet private, së shpejti, 46 milionë euro treg

Shpërthen gazi në puset e naftës, 5 veta të asfiksuar në spital

Morali i dyshimtë i G99

Rasti Karadzic - NËSE KY NUK ËSHTË NJERI…

antimall-makth i kulluar

Dhe ishte relaks…

Vjelja e kanabisit në Jug trondit krerët e policisë

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com