Arkivi për diten August 22, 2008

Raporti sekret i SHISH-it për grupet e Fatmir Haklajt dhe të Haki Hoxhës

Të flesh në Shqipëri e të punosh në Greqi

Ç’kultura të debatit

Mbetjet e Gërdecit sjellin çrregullime gjenetike

Sistemi elektoral dhe shanset për të zhgënjyerit e PD dhe PS

Berisha pranon: Durrës - Kukës -Morinë me kosto shumë të lartë

Kosovë, mbi 50 % e kompanive të privatizuara

Miti i kthimit të trurit

Përballje diplomatike për njohjen e pavarësisë së Kosovës

Një paralajmërim nga Papa

Për çfarë e përdorin internetin shqiptarët?

Shkëmbi i Kavajës - verë 2008

Vizitë në Muzeun e Malësisë

Një pikpamje evolucioniste e shoqërisë

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com