Index of /2008/08/16

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]ambasada-amerikane-pergenjeshtron-berishen/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]ata-te-dy/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]ceshtja-%E2%80%9Cgay%E2%80%9D/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]fmn-ekonomia-shqiptare-pergjate-tre-dekadave-raporti-me-vendet-e-tjera-dhe-parashikimet-1980-2013/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]fundjave-te-mbare/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]lumturia/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]modeli-obama-dhe-mjedisi-politik-shqiptar/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]ne-2042-te-bardhet-me-pak-se-50-e-amerikes/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]nga-monopolet-politike-te-monopolet-familjare/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]politika-e-jashtme-shqiptare-nje-disfate-e-vazhdueshme/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]prezantimi-i-aktivitetit-te-qeverise-per-periudhen-1-janar-1-gusht-2008/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]qeveria-greke-nuk-e-ratifikojme-msa-ne-nese-nuk-na-njihni-4-varreza-ushtaresh/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]rikthehet-monizmi/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80