Arkivi për diten August 10, 2008

KOP-i i PD-së, trampolina ku 31 anëtarët përfituan poste në qeveri dhe hapën biznese

Shqipëri, 100 mijë maqedonas për pushime

Si ra Gjeorgjia në kurthin e armiqve

Spitalet, blihen pak nga të gjitha llojet e medikamenteve

BE, Bregu: Ne, para vendeve të rajonit

Doni buke? Ne ju japim brioche

Paranoja e tepërt për dyshen Rama-Berisha

Njeriu “hije” i Berishës, trafikant ndërkombëtar armësh

Vendimi i Karamanlis: Minoriteti ushtri në Atdhe

Rritet ndjeshëm numri i përdoruesve të internetit në Shqipëri

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com