Arkivi për diten July 8, 2008

Shtypi italian: Berisha i ka premtuar Leçes, rërë nga Vlora

Plazhi i Durrësit, uji dhe “kuçedra”

Qyteti i Beratit pranohet në UNESCO

ANALIZE, Humbja e ministrit që mbrojti Delijorgjin

Kush është kush?

Marrëdhënie Publike, jo Propagandë

Skandali i pronave, KLSH zbardh tokat e vjedhura

Arrestohet me akuzën e korrupsionit mjeku kirurg

Shqipni tavolinash

Në çifligun e Esat Pashë Toptanit

Diktatorët, në mbrojtje të Galerisë

Historia sekrete e ligjit për dosjet në PD

Harri Lena ka varrosur nën beton “Syrin e kaltër” të Këlcyrës

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com