Arkivi për diten July 22, 2008

“Fyeu Berishën”, pezullohet Balla

Ftesë për bisedë

Çmimet e naftës bruto në nivelin më të ulët në 6 javë

Egotike

Mbidozë nga spitali në kishë

Grazie Cavaliere

Ndryshimet ne Qeveri, Pollo “shkarkohet” me ngritje

Revolucioni energjitik në Botë filloi, në Shqipëri kundërevolucion

Pergjysmohen rrogat e qeverise …

Shqipni tavolinash

Mbi parimin e “vetëdije-s” si bazë për deontologjinë

Serbia arreston Radovan Karaxhixh, në kërkim prej 10 vjetësh për krime lufte

Përtej frëngjive

Një kazan fasule për 11 të mjerë

Ligji i ri i Policise: Hetim dhe pergjim pa lejen e Ministrit

Shqipëria turistike, vetëm me 36 hotele të licencuar

“UT, mastera per te gjithe”

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com