Arkivi për diten July 16, 2008

Një xhiro për regjistrimin e një biznesi të vogël

Kur te me braktise poezia

Anketa, një shqiptar shpenzon 17 mijë lekë në muaj

Podkasti i Briskut, Korrik 2008 - 2

Xhorxh dhe Laura Bush, në prag të divorcit

Back to Paradise

Pasagjer në furgonin e Feridesë

Votat e emigrantëve dhe politika ne Tiranë

INA - një gur kilometrazhi në historinë e Albanologjisë

Disa dreka në Paris

Pervjetori i Nje Profecie

Moisiu: Po shkasim drejt shtetit fisnor

Mosha e Internetit? Jo për Universitetet e Shqipërisë!

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com