Arkivi për diten July 15, 2008

Vlora, qyteti ku niset lehtësisht biznesi

Akuzat e Withers, Mediu: Dy argumentet e mia

Obamat dhe “The New Yorker”

Lanabregasi, aty ku Tirana shuan etjen

Një botë në një karrocë

Si paketonin municione 6 amerikanët në Memaj

Zhduken dosjet e pronave në Malësinë e Madhe

Sistemi dhe njeriu

Artur Bejzade, peshkatar

Rrugët pa tabela, shkak për aksidente

Shqipëria në flake, digjen banesa e plagosen banorët

Uithers: Takimi i çuditshëm me Mediun

Pesha e turpit

Shqipni tavolinash

Viktimizimi me ben te ndjehem keq

“Paniku i Mediut” lë zbuluar palën shqiptare

Në vendin tim dhe në vendin tënd!

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com