Arkivi për diten July 12, 2008

Kavajë, Allah, Berishë… dhe skamje

Kjo Eshte TirOna Jone!

Edhe një element tjetër i kulturës iracionale

Zonat turistike, zbardhet tabela me çmimet fillestare të tokave

Mjekët në QSUT: Do marrim bakshishe se kemi paga qesharake

Albanologët në rrjet

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com